ICQ

Odeslat odpověď


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl.
Smajlíci
:) :( :D ;) :stop: :-o :? :cool: :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :roll: :prayer: :heart: :list: :smil: :pal: :brv: :eek: :ot: :lool: :rigth: :down: :ups: :ch: :lups: :bomb: :skul: :smt046 :lock:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: ICQ

Re: ICQ

Příspěvek od Rdousilka v stř kvě 18, 2011 13:49

Tož mě tak napadá, používá to ještě někdo? :D Všici sou teď jenom na fejsbůku, a mám dojem, že časy icq jsou nenávratně v tahu. A přitom to byla taková hezká věc :pal:

Re: ICQ

Příspěvek od Sedlo v stř srp 05, 2009 19:29

Nemáš zač

Re: ICQ

Příspěvek od Dyndy v stř srp 05, 2009 06:24

Díky už to frčí

Re: ICQ

Příspěvek od Sedlo v sob srp 01, 2009 12:54

Tady máš link na icq http://www.slunecnice.cz/sw/icq/ ale jako PC znalej bych ti doporučil spíše QIPa http://www.slunecnice.cz/sw/qip-infium/, jinak účet si můžeš udělat rovnpu přes tyto programi nebo na stránkách www.icq.com

ICQ

Příspěvek od Dyndy v sob srp 01, 2009 01:57

Zdravím, potřeboval bych poradit ohledně icq , jak ho vytvořit nebo kde stáhnout ??? Myslím to vážně , jsem nováček co se PC týče, takže dost věcí je pro mne zcela neznámých a docela mi to vadí ,jelikož jsem začal hrát on-line hry a vždy mi někdo nabídne kontakt přes icq a já jim nemohu posloužit stejnou měrou a je mi hloupé od nich vyzvídat ( nechci se před nimi zhodit ) a já nevím na koho se mám obrátit , tak píši Vám a doufám že poradíte . Předem díky :cry:

Nahoru

cron