Sen o online hře

Odeslat odpověď


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl.
Smajlíci
:) :( :D ;) :stop: :-o :? :cool: :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :roll: :prayer: :heart: :list: :smil: :pal: :brv: :eek: :ot: :lool: :rigth: :down: :ups: :ch: :lups: :bomb: :skul: :smt046 :lock:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Sen o online hře

Re: Sen o online hře

Příspěvek od dalibor v pon srp 13, 2012 09:29

Panečku, tak to jsi hlavička. Nevím, ale pokud vidím, že má mé dítko na něco talent, což ty asi máš, tak bych ho podporoval, přece jen je jeho věc, co chce dělat. Pokud tím nikomu neubližuje nebo nedělá něco nelegálního, tak proč ne?

Sen o online hře

Příspěvek od Manneliger v pon črc 16, 2012 20:14

Ahoj, mám jeden svůj sen ohledně jedné hry... Je mi 15, to předem říkám, ale už 5 let si tvořím pravidla pro online hru. Je to kříženec her MMORPG a strategií (Ogame a tak), od začátku už prodělala mnoho změn. Vlastně jsem si vytvořil takový svět, plný postav, dějů, historií, válek (dalo by se to přirovnat k Tolkienovi - samozřejmě ne kvalitou - prostě virtuální svět), příběh velice dlouhý, táhnoucí se od začátku světa až ke dnešku a hra je pouze zasazena do jedné z válek onoho světa. O programování opravdu nic nevím, ani o grafice, momentálně mám v hlavě rozpis pravidel a dostávám ho na papír, za pár let už budu mít v ruce několikatisícistránkový soubor, kompetní pravidla pro vytvoření hry. Jen nevím, za kým zajít? Co udělat, aby hra vznikla (je vážně dost složitá)? Je na to ještě spousta času, ale já nad ní ztrávil několik tisíc hodin, a nejmíň jednou tolik ještě ztrávím. Myslím to docela vážně, bohužel rodiče moje aktivity absolutně nepodporují.

Nahoru

cron