Registry

Odeslat odpověď


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl.
Smajlíci
:) :( :D ;) :stop: :-o :? :cool: :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :roll: :prayer: :heart: :list: :smil: :pal: :brv: :eek: :ot: :lool: :rigth: :down: :ups: :ch: :lups: :bomb: :skul: :smt046 :lock:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Registry

Příspěvek od Maarvin v pát lis 16, 2007 19:02

V rámci TuneUp Utilities můžeš využít třeba jen požadovaný RegistryCleaner. Jsou tam samozřejmě i utility na přispůsobení vzhledu, ale ty tě přece nikdo nenutí používat...

Příspěvek od ladarozan v pát lis 16, 2007 18:23

Pěknou řádku těchto utilit jsem vyzkoušel za léta provozu PC. Zatím nejlépe se mi jeví dvě a sice CCLEANER a EASYCLEANER. Jejich účinek vizuelně Windowsy nemění na rozdíl od TuneUp Utilities, které pozmění obsah a chování oken proti zvyklostem, což nemusí každému vyhovovat.

Příspěvek od renox v pát lis 16, 2007 16:17

Ze nejlepsiho cistice povazuju sebe :-) Protoze mazu jen to o cem vim co to je. Tyhle mazaci utilitky jsou sice pekne, ale sem tam muzou napachat naopak skodu. Takze az si nejaky vyberes, delej si zalohy registru a par tydnu si je nech, dokud si nebudes jisty, ze vsechno bezi ok.

Příspěvek od Maarvin v pát lis 16, 2007 13:25

TuneUp Utilities 2007

Registry

Příspěvek od Sedlo v čtv lis 15, 2007 17:53

Čus jakej by jste mi jako zkušený uživatelé doporučili nejlepší čistič registrů? Mám rád když PC dělá to co má. Mám CCleaner a chtěl bych si jeho funkčnost ověřit nějakýma dalšíma dobrýma programama.

Nahoru

cron