Problémy s UltimateBootCD

Odeslat odpověď


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl.
Smajlíci
:) :( :D ;) :stop: :-o :? :cool: :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :roll: :prayer: :heart: :list: :smil: :pal: :brv: :eek: :ot: :lool: :rigth: :down: :ups: :ch: :lups: :bomb: :skul: :smt046 :lock:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Problémy s UltimateBootCD

Re: Problémy s UltimateBootCD

Příspěvek od barjos v stř říj 18, 2006 19:16

Hansz píše:Zdravím,zvykl jsem si používat UltimateBootCD a některé programy z tohoto CD.Vždy vše běželo naprosto v pořádku niní mám ovšem nové PC a z ničeho nic mi nelze z tohoto CD nabootovat.CD jsem již zkusil znovu vypálit ale chyba se stále opakuje,takže bych problém viděl někde jinde.Moje PC A64 3000+AM2,DFI Infinity nF4U2,1GB Ram,WD 160GB YS,Inno3D 7600GST 128MB DDR3.Nevíte někdo v čem by moh být problém?Jen podotýkám,že winXP se z cd spustí normálně.Dík za jakou koliv radu.

Myslím že problém je v řadiči nové desky. Chci si koupit DS4 ale mám právě kvůli těmto problémům obavy že Linux jednoduše nerozchodím. V práci jsem zkoušel začátek instalace/bootování docela dost dister a ani jedno stabilní nebootovalo! Vyjimka akorat SabayonLinux 3.05. Samoshřejmě nejde UltimateBootCD, Sysstem Rescue cd a ani Gparted. Podpora bude až v jádru 2.6.18. Řešení moc není. Zkusit redukci : http://eshop.kak.cz/zbozi/rad545-kouwel ... pci-1x-uat nebo Samsung sata mechaniku.

Problémy s UltimateBootCD

Příspěvek od Hansz v stř říj 18, 2006 07:17

Zdravím,zvykl jsem si používat UltimateBootCD a některé programy z tohoto CD.Vždy vše běželo naprosto v pořádku niní mám ovšem nové PC a z ničeho nic mi nelze z tohoto CD nabootovat.CD jsem již zkusil znovu vypálit ale chyba se stále opakuje,takže bych problém viděl někde jinde.Moje PC A64 3000+AM2,DFI Infinity nF4U2,1GB Ram,WD 160GB YS,Inno3D 7600GST 128MB DDR3.Nevíte někdo v čem by moh být problém?Jen podotýkám,že winXP se z cd spustí normálně.Dík za jakou koliv radu.

Nahoru

cron