Download | Programy

Jeden clanek na hulan blohgu..

Volná diskuze, film, kultura, foto, zajímavosti, dění kolem nás, a to co jinam nepatří

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
StenCZ
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 383
Registrován: čtv led 04, 2007 22:34
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Jeden clanek na hulan blohgu..

Příspěvek od StenCZ »

Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PCMark »

Jde vidět, že DDworld je už hodně známý, když už o něm píše i Hulán. Já bych to bral jako poklonu :D

//edit: teď jsi udělal hulanovy velkou radost, že jsi na něj odkázal. On v článku umyslně na DDWorld neodkazoval.
Naposledy upravil(a) PCMark dne pát kvě 11, 2007 20:38, celkem upraveno 1 x.
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
Rebel44
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 231
Registrován: sob led 20, 2007 11:02
Bydliště: Beroun

Příspěvek od Rebel44 »

PCMark píše:Jde vidět, že DDworld je už hodně známý, když už o něm píše i Hulán. Já bych to bral jako poklonu :D
Jo to jo ale kdyby ho nekdo "nahodou" :oops: odpojil na mesic od netu, tak bych se rozhodne nezlobil :evil:
Uživatelský avatar
oyza
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 487
Registrován: pon led 15, 2007 13:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od oyza »

hihi, tak sem se zase pobavil :), ze by huhu zavidel, ze ma dd vetsi navstevnost a nejspis, podle jeho nazoru na "demokracii", kdy se chova jako tresnicka, ho asi rozhodilo, ze se tu nic nepromazava :)

nejvic me pobavilo asi tohle:
"Disclaimer: podobnost na existující servery či osoby je čistě náhodná a není záměrem článku kritizovat konkrétní web. Veškeré údaje v následujícím textu jsou ryze smyšlené...."

btw hadejte, ktera dobra duse si tam notuje v diskuzi.. nas oblibenec drnoha :)

nicmene bych dodal - stranky "mgr." huhu navstivit jen na vlastni nebezpeci :)

... ten clovek je neuveritelnej. ma titul, kterej nedostudoval, x-let pracuje v mezinarodnim businessu, ma svou stranku na wiki, kde tvrdi, ze chodil s nejakou misskou, 11 let hral hokej a jak pise "Sám jsem najezdil kolem 1 miliónu km, bez nehody, a často to bylo v rychlostech 250-300 km/h."
AMD X3 720BE@3.5 cooled by Thermalright Ultra 120 Extreme + Noctua, Asus M4A78T-E, 3G OCZ XTC Platinum, Toxic HD4870, 3x WDs, NEC dvd, Audigy SE - live at Spire Swordfin, powered by Enermax Liberty 500W. Viewed by ADI 21' CRT + 15" Flat Dell.
Uživatelský avatar
StenCZ
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 383
Registrován: čtv led 04, 2007 22:34
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StenCZ »

PCMark píše:Jde vidět, že DDworld je už hodně známý, když už o něm píše i Hulán. Já bych to bral jako poklonu :D

//edit: teď jsi udělal hulanovy velkou radost, že jsi na něj odkázal. On v článku umyslně na DDWorld neodkazoval.
DigitalQuake DD? :)
hulan na dd neodkazoval tak opatrne az je z kazdy vety patrny ze o dd mluvi :)

edit: sry nepochopil jsem jaks to myslel... to snad nevadi, ze jsem na nej odkazal ne? btw DD nepotrebuje aby na nej bylo odkazovano z Hulanova blogu, tot muj nazor :)
Uživatelský avatar
oyza
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 487
Registrován: pon led 15, 2007 13:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od oyza »

mel si proste nepsat ze na huhu blogu je super clanek a ne primo odkaz :)

pripadne si mohl pouzit..

"osoby v tomto postu jsou naprosto smyslene a jakakoliv podobnost s realitou je ciste nahodna. predstavte si, ze existuje web, web lidske bytosti, jez je tak presvedcena sama sebou, ze krom politicke sceny v nasi republice uz zije jen malo takovych VV. diky svym vyrokum, internetu a presvedcenim o svem intelektu, rikejme tomu pracovne kontroverznosti, je tato bytost znama, avsak sama sebou presvedcovana, ze je i uznavana jako odbornik v mnoha oborech lidskeho pocinani... atd"
AMD X3 720BE@3.5 cooled by Thermalright Ultra 120 Extreme + Noctua, Asus M4A78T-E, 3G OCZ XTC Platinum, Toxic HD4870, 3x WDs, NEC dvd, Audigy SE - live at Spire Swordfin, powered by Enermax Liberty 500W. Viewed by ADI 21' CRT + 15" Flat Dell.
Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PCMark »

No mi ani nevadí, že jste na něj odkázali, ale tohle je součást Radkovy strategie: "někoho naseru a počkám až o mě napíše a odkáže na mě, já na něj však úmyslně odkazovat nebudu".
Pro takové odkazy jde třeba použít

Kód: Vybrat vše

 a takový odkaz budou vyhledávače ignorovat a ani Radek ze stats nezjistí, že na něj odkazujem.

//edit: zajmave, že už radek článek stáhnul ..
Naposledy upravil(a) PCMark dne sob kvě 12, 2007 10:56, celkem upraveno 1 x.
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maestro »

bohuzel jsem si to nestacil precist
Uživatelský avatar
StenCZ
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 383
Registrován: čtv led 04, 2007 22:34
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StenCZ »

PCMark píše:No mi ani nevadí, že jste na něj odkázali, ale tohle součást Radkovy strategie: "někoho naseru a počkám až o mě napíše a odkáže na mě, já na něj však úmyslně odkazovat nebudu".
Pro takové odkazy jde třeba použít

Kód: Vybrat vše

 a takový odkaz budou vyhledávače ignorovat a ani Radek ze stats nezjistí, že na něj odkazujem.

//edit: zajmave, že už radek článek stáhnul ..[/quote]

ok to jsem nevedel :) dik za pouceni, priste to dam do codu ;-)
Petr7
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: sob kvě 12, 2007 13:47

Příspěvek od Petr7 »

maestro píše:bohuzel jsem si to nestacil precist
Tady si o tom můžeš přečíst:

Kód: Vybrat vše

http://img201.imageshack.us/my.php?image=businessnainternetukt4.png
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Mě moc názory Radka Hulána nerajcujou, je fakt, že někdy je v nich dost pravdy, ale i tak mi je cizí. :D
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maestro »

Petr7 píše:
maestro píše:bohuzel jsem si to nestacil precist
Tady si o tom můžeš přečíst:

Kód: Vybrat vše

http://img201.imageshack.us/my.php?image=businessnainternetukt4.png
no, dalsi výlev, o nic jsem neprisel :)
dik
Uživatelský avatar
Awast
Čestný člen
Příspěvky: 1786
Registrován: úte srp 29, 2006 20:14

Příspěvek od Awast »

Ach bože (né Radku, tebe jsem nemyslel) to je zase prča....

Je zcela jasné co a jak bylo myšleno v "článku" , no je to konec, ten chlap se musí vážně nenávidět za nějaký hřích z dětství, když se tak snaží, aby ho všichni nenáviděli.... ale jenom nVidioti mu to nežerou a maj ho rádi. :oops:
TT Mambo,FSP-400W, DFI Inf. X2 3600+ EE@2.8GHz, 2x1GB Corsair , HD2600XT@860/780, Seagate250GB, LG4167B, SB Audigy4, 5.1 Genius HT, Logitech G5+QCK4Dsteel +MicrosoftDigitalMedia
Adisis
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 459
Registrován: úte srp 29, 2006 12:39

Příspěvek od Adisis »

nepřímo odkazuje?No mě to připadá jako docela přímé ;) .Radek je fakt velký komik divím se že ještě nemá v TV pořad z názvem jak pomlouvat ostatní :)
Uživatelský avatar
StenCZ
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 383
Registrován: čtv led 04, 2007 22:34
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StenCZ »

on to myslel tak jako ze tam neni jediny odkaz na ktery bys kliknul a dostal se na dd :)
Uživatelský avatar
Kacab
Nováček
Nováček
Příspěvky: 97
Registrován: čtv říj 19, 2006 20:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kacab »

Lol tak to se neda.... Musim teda rict ze jako clanek to ma fakt velikou hodnotu... Jinak uprimne je mi radka lito. Kdyby svuj um zameril treba do boje s chudobou a takhle by se vrhnul na USA tak by za chilvku vsechny donutil posilat tak 10x humanitarni pomoci do chudych zemi... Ale urazet DD tu nidko nebude! :evil:)

Jinak on nemaco kecat s tim šéfredaktorem, když má na forum sám napsáno ADMIN :D
OPTERON RULEZZZZ!!!! 2,9GHZ fpoho :-)
Nej WoW server
Uživatelský avatar
lunix.cz
Nováček
Nováček
Příspěvky: 21
Registrován: úte dub 24, 2007 19:42
Bydliště: PC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lunix.cz »

Boze jen na nej (RH) klidne odkazujte, at si kazdy udela obrazek sam! :D Ja mu na AdSense kazdopadne neklikam...
Uživatelský avatar
Sedlo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1668
Registrován: čtv kvě 03, 2007 06:38
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sedlo »

hele nějak sem na tich jeho stránkách nenašel odkaz na fórum kde on je nejvíce, nebo ještě lépe na fórum které je jeho. Co mu tam trošíčku zaspamovat. A i když to není možná pravda pořád tam prohlašovat jak jsou ATI nej a nVidie jsou shit. Ať ho trochu na*****e :oops:
Projekt Hacker l AMD Athlon 64 3200+ 2GHz@2,5GHz (255x10)l Asus M2NPV-MX l DDR2 2x1GB A-Data Extreme Edition 700MHz (3-3-3-6)l EAH2600XT 256MB DDR3 l WD Green 750GB l Samsung SpinPoint F1 1TB | Fortron SAGA400GLN 80+ l NEC 2070NX + Samsung 203B
NTB: Asus F3E

:heart: Phone: N900 Maemo 5 :heart:
Odpovědět