Download | Programy

Problém se zvukem u Notebooku

Zdroje, monitory, tiskárny, scanery, myši, klávesnice, zvukové karty, CD a DVD mechaniky a další

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Uživatelský avatar
David Rendek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř kvě 09, 2007 22:18

Problém se zvukem u Notebooku

Příspěvek od David Rendek »

Mám notebook ani ne týden starý a všimnul jsem si, že když připojím ať do mikrofonního vstupu nebo do linkového vstupu jack se signálem, tak se nic neozývá z repra, nevím, čím to je a v nastavení jsem se jen tak namátkou pošťoural. Tam je akorát výběr ze zařízení, ze kterých chci nahrávat, ale nějak to nesouvisí s tím, co potřebuji rozchodit. Musím rozchodit za každnou cenu linkový vstup, aby šel přímo ze vstupu do výstupu a to samé i u mikrofonu. Jen jsem ještě chtěl zmínit, že ty vstupy pracují ale pouze s nějakým programem, že je nahraji z daného vstupu a pak si je můžu přehrát, ale to je mi docela k ničemu. Nevíte někdo, co s tim ??? Vím, že u normálního stolního Pc to není problém, tam mi zvukovka chodila parádně.

zvuk: Realtek HD audio
ladarozan
Čestný člen
Příspěvky: 258
Registrován: stř zář 20, 2006 19:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ladarozan »

Jsou na tom notebooku na zvuk nějaká tlačítka? Jaký je to model? Jaký operační systém? atd.
Athlon64x2 4000+, K9N Neo V2,Sata II Raid0,Nvidia GF 8500,2GB ram, DVB-T Hauppauge HVR1100, DVB-S SkyStar2, DVB USB MSI DigiVOX mini II V3.0
Uživatelský avatar
David Rendek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř kvě 09, 2007 22:18

Příspěvek od David Rendek »

No tak je to momentálně asi ten nejlevnější model co je Extensa 5210 systém je winXP Profík SP2
Odpovědět