Download | Programy

Chybová zpráva Microsoft Visual C++ Runtime Library Runtime

Ovladače grafických karet, ovladače zvukových karet, ovladače tiskáren apod. ke stažení, nastavení ovladačů a řešení problémů s ovladači

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

vladik
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: úte bře 06, 2007 07:43

Chybová zpráva Microsoft Visual C++ Runtime Library Runtime

Příspěvek od vladik »

Chtel bych se zeptat.Nainstaloval jsem si system windous xp a vsechny ovladace na hardware ktere mam.Vse funguje tak jak ma,ale kdyz najedu na plochu a kliknu myskou,abych seradil ikony,tak se my ukaze okno s hlaskou "Chybová zpráva Microsoft Visual C++ Runtime Library Runtime Error".Jak to mam spravit aby se my to porad neukazovalo.
Uživatelský avatar
bk2601
Nováček
Nováček
Příspěvky: 85
Registrován: úte črc 15, 2008 12:55
Bydliště: Prostejov
Kontaktovat uživatele:

Re: Chybová zpráva Microsoft Visual C++ Runtime Library Runtime

Příspěvek od bk2601 »

Chybí ti nějaká windowsová knihovna,asi jsi špatně nainstaloval windows,zkus to znovu :) popřípadě jiné vydáni Xpček
Cpu:Amd Atlhlon 6000+ @ 3.27 Ghz,Ram 3,25Gb EE 800Mhz, Gk 2x Sli nVidia GeForce 7950Gt,MB Gigabyte M57S4-SLi,HDd Samsung 2x250Gb 16 MB cache; Sound Creative Labs Sound Blaster X-FI Extreme Audio ;Repro Logitech x530;Zdroj CoolMaster Real Power M620 620 W
Uživatelský avatar
zener
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2766
Registrován: stř srp 30, 2006 13:29

Re: Chybová zpráva Microsoft Visual C++ Runtime Library Runtime

Příspěvek od zener »

Stahni a nainstaluj si Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable Package...
http://www.microsoft.com/downloads/deta ... layLang=en
PC: AMD Athlon II X4 645, Evolve Zeppelin GOLD 2x2 GB + A-Data Extreme Edition 2x1 GB, WD Caviar Black 1 TB, Sapphire Radeon HD 5850 Xtreme 1 GB GDDR5, LCD Samsung P2770HD 27"
NB1: Asus UL30A-QX141V - C2D SU7300, 2x2GB DDR2 RAM, 320 GB, 13,3" LED LCD... 12 hod provozu :)
NB2: MSI GX610PX - AMD Turion X2 TL-58, 2x1GB DDR2 RAM, 250 GB, ATI HD2600 256 MB GDDR3
NB3: IBM R40 - Intel Pentium 4-M, 512 MB DDR, 40 GB, ATI Radeon 7500 32 MB
mobil: Sony Ericsson Xperia X1

YouCan.cz - tvorba webových stránek a internetových projektů na míru
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Chybová zpráva Microsoft Visual C++ Runtime Library Runtime

Příspěvek od Anonymous2 »

je ten Microsoft Visual C++ 2005 nezbytnej?...v CSS dělá to samý [ HL2.exe Runtime Error ],pomoc u Microsoft se samozřejmě nenajde,ani nikde jinde,rady jako NetFramework Microsoft Visual C++ 2008 atp sou k ničemu,mám 2 verze Microsoft Visual C++ 2005 z neznámýho pro mě důvodu,jestli někdo znáte řešení nechte tady odkaz i na podobných webkách,kde jak čtu je tahle žádost docela aktuální,ale helpka bohužel NE
Ezio

Re: Chybová zpráva Microsoft Visual C++ Runtime Library Runtime

Příspěvek od Ezio »

Mám problém když chci nainstalovat WoW The Burning Crusader tak odklikam jazyk, licenci a vyskočími hláška Microsoft Visual C++ Runtime Library
Runtime Error!
Program: C:\DOCUME~1\Martin\LOCALS~1...
This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way. Please contact the applicton's support team for more information.



:list: :list: Nevíte co s tím je???? :list: :list:

Dík za odpověď.
MaTtteS

Re: Chybová zpráva Microsoft Visual C++ Runtime Library Runtime

Příspěvek od MaTtteS »

Prosím poradte potrebuji stahnout Microsoft Visual C Runtime.
Bells♥

Re: Chybová zpráva Microsoft Visual C++ Runtime Library Runtime

Příspěvek od Bells♥ »

Ahoj Mám problém...chci se přihlásit na Facebook a ohlásí i to chybu
:down: :down:
Microsoft Visual C++ Runtime Library
Runtime Error!
PROGRAMC:\.....
This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way. Please contact the applicton's support team for more information.

Přitom včera to fungovalo
Návštěvník

Re: Chybová zpráva Microsoft Visual C++ Runtime Library Runtime

Příspěvek od Návštěvník »

Ahoj Mám problém z ničeho nic se mi ukázalo na nt

Microsoft Visual C++ Runtime Library
Runtime Error!
PROGRAM:C:\dokume\explorer.exe
This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way. Please contact the applicton's support team for more information.

Přitom včera to fungovalo normálně a už nevím co stím zkoušel sem opravit office a chvilku to šlo a pak sem dal opravit přes tune up a zase se to oběvilo tak nevím prosím radu.děkuji
Odpovědět