Download | Programy

Notebook MSI

Notebooky, PDA, mobilní telefony, MP3 přehrávače, ostatní mobilní zařízení a technologie

Moderátor: Moderátoři

Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Příspěvek od Anonymous2 »

hmmm.... asi hej, HDD sa kazili, kazia a vždy sa kaziť budú kým budú mechanické, s tým sa nič nenarobí..... Každopádne si skontroluj disk dákym na to určeným programom, analýzu disku vie napr aj SpeedFan, kompletný test ti potom dá napr Acronis Disk Director. Pokial ukážu vadné sektory tak hurá do servisu :-D
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Příspěvek od Anonymous2 »

Ale mal by som otázočku ohľadne mechaniky.... nejak mi ju moja Vista x64 Ultimate prestala detekovať... žeby studený kontakt ako hovoril kolega ? Vidím možnú spojitosť v nedávnom upgrade-e na 4 GB RAM... rozoberal som si ho sám ale určite som nemohol ničím výraznejšie pohnúť. Každopádne hurááá.... poškodil som záručnú nálepku pri otváraní takže servis si asi zacvakám :-(.
Inak veľmi dobrý notebook tento GX610 .... som spokoný, lepší pomer cena/výkon sa možno okrem Aceru :-D nezoženie... :-)
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Notebook MSI

Příspěvek od Anonymous2 »

Dobry den,poridil jsem si notebook znacky MSI a mam maly problem obcas se mi stane,ze mi behem nejake aplikace spadne do modre obrazovky a sam se restartuje jenze prichazi dalsi problem a to,ze kontrolky sviti,ale jinak nic nefunguje mel jsem za to,ze se prehral,ale druhy den nesel taky spustit musel jsem lehce pobouchat ze spoda a pak teprve nabehl...Nevi nekdo cim to muze byt???Diky za odpoved
microlog

Re: Notebook MSI

Příspěvek od microlog »

Zdravim chlapci
ide o to na co notebook pouzivate....
ja mam msi notebook je to gaming edicia mam ho vyse roka stale 28 litrov a som snim maximalne spokojny.a mozem smelo povedat ze dnesne notebooky schova vykonovo hravo do vacku,co sa tyka hier.mam to odskusane lebo cez moje ruky prechadza denne vela laptopov.
msi su vynikajuce
Uživatelský avatar
fery
Nováček
Nováček
Příspěvky: 59
Registrován: stř črc 25, 2007 10:15
Bydliště: Nitra, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Notebook MSI

Příspěvek od fery »

Dcéra má tiež vyše roka GX610PX-016Sk a do dnešného dňa je bez problému. Jeden môj známy ho tiež kúpil vtedy, keď ja a asi pred mesiacom sa mi chválil, že on jediný nemá v práci problém s notebookom. Všetci jeho kolegovia neustále lietajú s tými svojimi po servisoch, iba on s MSI nemá problém. Ďakoval mi, že som mu dobre poradil. :cool:
CoolerMaster RC-631S-KKN1 Mystique, Fortron 500W Blue Storm ll, Asus P5KC, C2D E6750 2,66 GHz, AC Freezer 7 PRO, Asus EN 8800GTS 320MB, HDD 320GB SATAll 16MB WD3200YS, OCZ DDR2 2x1GB 800MHz, Pioneer DVR-112D, Apacer Card Reader AE161, MS Digital Media Pro Keyboard SK, MS Laser Mouse 6000 USB, LCD 20" EIZO S2031WH-BK , Vista Home Premium 32b.
Johny694

Re: Notebook MSI

Příspěvek od Johny694 »

Ak ti poviem takto, ja mam MSI GX700PX-097CZ a momentálne sa nachádza v reklamácii MSIčka sú skvelé notebooky v pomeru výkon a cena ale bez chladiacej podložky ZALMAN NC 2000,mám ho v reklamácii koli prepálenému konektoru mám ho tam už 20dní a furt nič..takže neviem či by som išel znovu do MSI
Ivka

Re: Notebook MSI

Příspěvek od Ivka »

Ahojte... ked uz je rec o MSi, taktiez by som privitala radu od vas... chystam sa teraz na VS a chcem si kupit notebook... Rozmyslala som nad VX600X-066CZ http://www.alza.sk/msi-vx600x-066cz-d120789.htm ... Ale nie som si ista... Co nan hovorite? Lebo pocitac na skole velmi potrebujem a nechcem s nim lietat stale po reklamaciach... Pripadne ak by ste mi poradili nieco ine budem velmi rada.... Chcela by som nie velmi drahy do tych 16-17 000 sk.... A bezprostredne chcem numericku klavesnicu.... Vopred dik :)
groznyj

Re: Notebook MSI

Příspěvek od groznyj »

[ Notebook MSI CX600X-056CZ/ P DC T4200/ 16" 1366x768/ 4GB/ HD4330 512MB/ 500GB 5.4k/ DVD/ WF/ CAM/ Bez OS ] prosim moze niekto ohodnotit nemam skusenosti dakujem .
skorpionko

Re: Notebook MSI

Příspěvek od skorpionko »

Ahoj, ja mam notebook MSI GX600-08’, vysiel ma na 47.000 SKK, v aprili ho budem mat dva roky, za cely ten cas bol 6 krát v servise, vždy je tam 30 dní, je tam viac ako ho ja mam doma.Cize, nemam dobre skusenosti s tymto notebookom! Dvakrat mi menili blu-ray mechaniku, raz zakladnu dosku a uz ani neviem co s nim stale bolo, padal stale do BSOD modrej obrazovky pri roznych cinnostiach.Ked dosiel zo servisu na papieroch bolo ze testy ok akoze mu nic nieje, este v ten den isiel nazad pretoze zas padol do modrej obrazovky.Teraz je zas v oprave a ja som si kupil SONY VAIO VGN-AW21S/B a zatial maximalna spokojnost nainstaloval som Windows 7 Ultimate a nemenil by som za MSI inak predam ho ten MSI ak by mal niekto zaujem.
StrongFear

Re: Notebook MSI

Příspěvek od StrongFear »

Ja mám EX600-ku už dva a pol roka a iba raz som ho mal v servise, keď mi menili pokazený ventilátor a inak je úplne v poriadku (3-krát zaklopem).
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Notebook MSI

Příspěvek od Anonymous2 »

Ja ako predajca uz sa snazim NB MSI ignorovat, po cca. 2 rokoch co som ich predaval sa vlastne vacsina vratila na reklamaciu ( to ani nieje problem, ale dlzka reklamacie 20 -25 dni a kvalita prace ). Pomer cena/vykon je slusny, ale konstrukcia :( ( ak niekto nemal iny notebook len tasko to moze porovnavat ). Vacsina sa naozaj hodi len na stol a nie na nosenie. Radsej nepredat nic, ako tuto znacku nb ( v pripade inej znacky som sa este takto nepopalil a vysvetlovat potom zakaznikovy ze som ho varoval je trochu trapne - radcej nech je nahnevany na niekohjo ineho ).
Najviac trapne je ze niektore vady sa opakovali stale dookola ( u msi nefunguje zrejme ziadna spatna vazba na servis )
Odpovědět