Download | Programy

Fraps 3.0.0 DOWNLOAD

Programy pro přetaktování, testování výkonu a stability, monitoring a diagnostika systému, porovnání výsledků - programy ke stažení zdarma

Moderátor: Moderátoři

JIGGERS

Re: Fraps 2.7.3 DOWNLOAD

Příspěvek od JIGGERS »

Mám takovej problém!Když spustím Fraps tak mi normálně všechno jede atd., ale v Movies mám zaškrtnutý nahrávání zvuku, ale je tam napsaný že žádný Device tam není připojený!Zkoušel jsem reproduktory a sluchátka růžně zapojovat do různých konektorů, lae pořád nic!!!

Pls poraďte!!!
JIGGERS@seznam.cz :cry: :cry: :cry:
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Fraps 2.7.3 DOWNLOAD

Příspěvek od Camazoo »

pokud používáš zvukovku Realtek, tak musíš mít v nahrávání zvuku zaškrtnuto "směšovač stereo"
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
Potrebujem pomoc

Re: Fraps 2.7.3 DOWNLOAD

Příspěvek od Potrebujem pomoc »

Caute nevie niekto ini o nejakom programe ktori sa nevipne po 30 sekundach????
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Fraps 3.0.0 DOWNLOAD

Příspěvek od Camazoo »

možná hypercam, ale s tím nemám zkušenosti. Asi to nebude tak plynulé jako Fraps, to je prostě špička.
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
Návštěvník

Re: Fraps 3.0.0 DOWNLOAD

Příspěvek od Návštěvník »

Dobrý den, chtěl ybch se zeptat, jestli nejde nějak odstranit odkaz (farps.com) z horní části videa, dost mě to tam hapruje. Díky za každou radu.
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Fraps 3.0.0 DOWNLOAD

Příspěvek od Camazoo »

jedině koupí plné verze programu
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
jikaaa

Re: Fraps 3.0.0 DOWNLOAD

Příspěvek od jikaaa »

cs lidi mám koupenou verzi fraps video nahraju v poho má asi tak 2GB ale pak když to video spustim tak se mi velikost sníží a mám asi jen 13 vteřin záznamu (někdy i víc :) ) předem dik za odpověď
jikaaa

Re: Fraps 3.0.0 DOWNLOAD

Příspěvek od jikaaa »

jikaaa píše:cs lidi mám koupenou verzi fraps video nahraju v poho má asi tak 2GB ale pak když to video spustim tak se mi velikost sníží a mám asi jen 13 vteřin záznamu (někdy i víc :) ) předem dik za odpověď
lidi už vim vono si to rozděluje ty videa :) to mě štve :( ale nevite jak to udělat aby si to nerozdělávalo ty videjka ???
Odpovědět