Download | Programy

Windows Media Player 11 CZ download

Multimedia, úpravy zvuku a videa na PC, kodeky, audio a video programové přehrávače

Moderátor: Moderátoři

Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Doporučuji nepoužívat WMP a máte po problémech :lol:

Příspěvek od Anonymous2 »

White wolf píše:Doporučuji nepoužívat WMP a máte po problémech :lol:

Ale je to asi věc názoru ;)
Tak s tím di do p... protože wmp je nejlepší. Doporučuju wmp12 :lool:
Fos

Re: Windows Media Player 11 CZ download

Příspěvek od Fos »

Chci odstranit MWP z mých W7, nechápu proč tam takový bordel do toho systému dávají implicitně...pak to nejde odstranit a jen to buzeruje uživatele
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Windows Media Player 11 CZ download

Příspěvek od Camazoo »

tak si ho nevšímej a používej něco jiného ;)
navíc, WMP je díky možnostem katalogizace, synchronizace, integrace do W7 atp. hodně dobrý přehrávač pro audio.
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
Fos

Re: Windows Media Player 11 CZ download

Příspěvek od Fos »

Mám winamp a díky WMP mi nabizi u nekterych MP3 souboru prehravani ve WMP a tohle svinsvo ja nechci pouzivat...
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Windows Media Player 11 CZ download

Příspěvek od Camazoo »

Ovládací panely\Programy\Výchozí programy\Nastavení výchozích programů\Nastavení přidružení programů\
zrušit u WMP všechny zatržítka.. pro jistotu pravý klik na audiosobory co chceš přehrát a "otevřít v programu > zvolit výchozí program"
nicméně, svinstvem bych spíš označil Winamp, ale tak záleží na osobních preferencích..
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
zoubeek

Re: Windows Media Player 11 CZ download

Příspěvek od zoubeek »

Čus, nejde mi rozběhnout rádio na stránkách radiogold.cz a vlevo poslouchej živě. Po kliknutí vyskočí hláška "Program Windows Media Player nemůže přehrát soubor, protože zadaný protokol není podporován. Pokud jste v dialogovém okně Otevřít adresu URL zadali adresu URL, zkuste použít jiný transportní protokol (například http: nebo rtsp:)." Mám windowsy 7 a WMP 12. Poradíte mi někdo co s tím? Díky
Odpovědět