Download | Programy

HDD error

Pevné disky, řadiče, pole, správa disků a zálohování

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Koksik
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: sob lis 06, 2010 14:29

HDD error

Příspěvek od Koksik »

Dobrý den,
včera jsem si koupil nové pc(LYNX MS VP10 Premium Game) s win7 home premiumm 32bit.
Hned jsem si tam nainstaloval Win7 Ultimate 32bit, ale cracknuté..
Pak jsem je zkusil aktivovat, restartoval jsem PC a naběhla mi hláška
"A disk error occured Press ctrl+alt+del for restart"
samozřejmě ctrl alt del nejde a když pc netvrdo vypnu a násladně zapnu, objeví se hláška znovu a nic s tím nejde dělat.

Do mechaniky jsem vložil DVD s originálním Recovery diskem pro home premium a zase vyskočí stejná hláška.
Neví někdo, co s tím...?
Potřebuji co nejrcyhleji PC zprovoznit...
ri-chard

Re: HDD error

Příspěvek od ri-chard »

mam stejnej problém, jen se mito stává tak, že pc běží a po cca 20 minutách zamrzne. někdy dřív někdy dýl, ale po restartu (natvrdo) seobjeví stejná hláška - a disc read error occured - press ctrl+alt+del to restart. to samozřejmě nefunguje takže musim pc natvrdo vypnout a když ho zapnu za zhruba 10-15 minut tak normálně naběhne, dokud zase nezamrzne a tak pořád dokola. občas se spustí nástroj obnovení systému a pak to nějakej čas neblbne..... myslel sem že to bude diskem, tak sem objednal nový hdd, ale tam je to úplně stejný... nevíte někdo co s tím??
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: HDD error

Příspěvek od NSBM »

zkus ho pripojit jako slave.... jestli budes moct prochazet data tak je disk v poradku.. pak by to mohla byt poskozena MBR tabulka .. dej vedet jak jsi dopadl s tim "SLAVE" resenim
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
Odpovědět