Download | Programy

TOP

Volná diskuze, film, kultura, foto, zajímavosti, dění kolem nás, a to co jinam nepatří

Moderátor: Moderátoři

UNKNOWN

TOP

Příspěvek od UNKNOWN »

http://s0w0a0t.hostuju.cz tam najděte můj kontakt na ICQ a jestli by jste byli tak hodní a nepomohli mi s radou jak zvýšit návštěvnost mého webu :cry: :cry: :D
Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PCMark »

to tu dáváš proto, protože si myslíš že ti to pomůže zvýšit návštěvnost?

jestli chceš vyšší návšťěvnost, tak si zaregistruj "web" do katalogů, spam na forech apod ti stejně nepomůže ;)
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maestro »

zrovna sem ti chtel zvysit navstevnost a tvuj web zrooovna nefungoval :oD
Uživatelský avatar
AjsTi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 56
Registrován: pon pro 11, 2006 08:25
Bydliště: Gugl - Internet

Příspěvek od AjsTi »

Kolko mas rokov ? Tak strasne urobeny web som dlho nevidel :roll:
8F. Nepocujes , nevidis , nevies. GUGL nieje iba vyhladavanie , je to ZIVOTNA FILOZOFIA. GUGL som JA.
Uživatelský avatar
Wthulmann
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 147
Registrován: pon srp 28, 2006 21:52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wthulmann »

- ZVYSIL JSME NVASTEVNOST
- HLASOVAL JSEM ZA c)
- HLASOVAL JSEM ZA b)

co takhle zkusi t se ridit heslem mene je vice a vykaslat se na ty hejbavy serepeticky?

a abych jen nekritizoval tak tady je vtip ukradený z lopuchc.cz , pridej si ho na web.


JAK FUNGUJE MARKETING
1. Uvidíte na večírku nádhernou dívku.Jdete k ní a řeknete: "Jsem perfektní v posteli".
To je Direct Marketing.

2. Jste na večírku s přáteli a uvidíte nádhernou dívku. Jeden z vašich přátel k ní přijde, ukáže na vás a řekne jí: "On je perfektní v posteli".
To je Reklama.

3. Uvidíte na večírku nádhernu dívku, jdete k ní a vyžádáte si její telefoní číslo. Druhý den na to telefoní číslo zavoláte a řeknete: "Jsem perfektní v posteli".
To je Telemarketing.

4. Uvidíte na večírku nádhernou dívku. Jdete k ní a nabídnete jí drink. Přitom jí upravíte šaty a lehce zavadíte o ňadro.
To jsou Public Relations

5. Uvidíte na večírku nádhernou dívku, ona k vám přijde a řekne:"Slyšela jsem, že jste perfektní v posteli".
To je účinek Obchodní známky.

6. Uvidíte na večírku nádhernou dívku. Jdete k ní a umluvíte jí, aby odešla s vaším přítelem.
To je činnost Obchodného zástupce.

7. Váš přítel jí nedokáže uspokojit a zavolá vás na pomoc.
To je Technická podpora prodeje

8.Jedete na večírek a cestou si uvědomíte, že ve všech domech v ulici jistě bydlí nádherné dívky. Stoupnete si tedy doprostřed ulice a zařvete: "Jsem perfektní v posteli"!
To je Spam.
Nesnáším ACER

09 F9 11 02 9D 74 E3 5B D8 41 56 C5 63 56 88 C0
Odpovědět