Download | Programy

Fraps 3.0.0 DOWNLOAD

Programy pro přetaktování, testování výkonu a stability, monitoring a diagnostika systému, porovnání výsledků - programy ke stažení zdarma

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Fraps 3.0.0 DOWNLOAD

Příspěvek od PCMark »

Fraps se používá především k zobrazení FPS při spuštěné hře, dokáže také dělat screeny při stisku navolené klávesy. Umí také nahrát video při hrání vaši oblíbené hry.

Fraps 3.0.0 můžete stahovat zde:

http://www.fraps.com/download.php
velikost: 2.0MB
Obrázek

//camazoo: vzhledem k tomu, že vyšla nová verze (3.0.0 ,podpora W7 a DX11) jsem příspěvek trochu updatoval
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
Shotgunman
Nováček
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: ned led 08, 2006 10:54

Příspěvek od Shotgunman »

stímhle programem mám jen dobrí zkušenosti .. krom toho že u něj 10 vteřin zabere cca 100MB kvůli naprosto stejné kvalitě záznamu jako hry kterí ste hrály
BigAnonym
Nováček
Nováček
Příspěvky: 60
Registrován: stř kvě 17, 2006 19:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BigAnonym »

Shotgunman píše:stímhle programem mám jen dobrí zkušenosti .. krom toho že u něj 10 vteřin zabere cca 100MB kvůli naprosto stejné kvalitě záznamu jako hry kterí ste hrály
No kdyby video musel při ukládání ještě komprimovat, tak by to nejspíš zatěžovalo počítač a při hraní náročné hry by to asi nebylo moc dobré.
Shotgunman
Nováček
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: ned led 08, 2006 10:54

Příspěvek od Shotgunman »

mno no ot dělá itak .... když mm COD2 160 fps a při fraps jich mám 15 a to mán nastavený fraps na nahrávání pouhých 30 fps bez zvuku
Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PCMark »

ono to video v realu může spiš ukladat jen spectrator a nebo někdo, kdo má hodně rychly počitač
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
Psychobolos

Fraps - problém

Příspěvek od Psychobolos »

Prosím vás, kdo s tím máte zkušenost, nebo kdo máte dobrý nápad: najednou mi přestal pracovat Fraps - nezobrazuje se mi FPS a video ani snímek už nepořídím. Jsem z toho velmi zklamaný, ale neumím si poradit. Napadá někoho co s tím, nebo jakým programem Fraps nahradit? Díky všem za reakce!

---------------------------
concionator@seznam.cz
Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Re: Fraps - problém

Příspěvek od PCMark »

Psychobolos píše:Prosím vás, kdo s tím máte zkušenost, nebo kdo máte dobrý nápad: najednou mi přestal pracovat Fraps - nezobrazuje se mi FPS a video ani snímek už nepořídím. Jsem z toho velmi zklamaný, ale neumím si poradit. Napadá někoho co s tím, nebo jakým programem Fraps nahradit? Díky všem za reakce!
zkuste ten program přeinstalovat
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maestro »

fraps je dobrej, zacal jsem ho ted pouzivat, udelam videicko ze hry a pak si to prekonvertuju na flash a dam na web :)

viz: heroes 5
lupac

fraps

Příspěvek od lupac »

portřeboval bych poradit, když zapnu fraps a nahrávám, po chvíly se vypne nahrávání. nevím co stím. poradí mi někdo
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: fraps

Příspěvek od maestro »

lupac píše:portřeboval bych poradit, když zapnu fraps a nahrávám, po chvíly se vypne nahrávání. nevím co stím. poradí mi někdo
po 30 vterinach? :)
na 30 vterin je omezena trial verze !
lupac

Re: fraps

Příspěvek od lupac »

maestro píše:
lupac píše:portřeboval bych poradit, když zapnu fraps a nahrávám, po chvíly se vypne nahrávání. nevím co stím. poradí mi někdo
po 30 vterinach? :)
na 30 vterin je omezena trial verze !

to bude asi ono, dá se to nejak obejít. :)
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: fraps

Příspěvek od maestro »

lupac píše:
maestro píše:
lupac píše:portřeboval bych poradit, když zapnu fraps a nahrávám, po chvíly se vypne nahrávání. nevím co stím. poradí mi někdo
po 30 vterinach? :)
na 30 vterin je omezena trial verze !

to bude asi ono, dá se to nejak obejít. :)
Koupit si plnou verzi, nebo nahravat po 30 vterinach a pak si videa spojit ;)
Návštěvník

Re: fraps

Příspěvek od Návštěvník »

maestro píše:
lupac píše:
maestro píše: po 30 vterinach? :)
na 30 vterin je omezena trial verze !

to bude asi ono, dá se to nejak obejít. :)
Koupit si plnou verzi, nebo nahravat po 30 vterinach a pak si videa spojit ;)
to je na nic, musim se kouknout po necem jinem. jinak dik
brmbrm

FRAPS

Příspěvek od brmbrm »

tenhle programek se mi moc libi ale mam s nim problem co me fakt sere-na notebooku to slo v klidu ale na stolni masine to pri nahravani ze hry zpozuje zvuk a to je pekne na pi.u poradte nekdo pls
brmbrm

FRAPS

Příspěvek od brmbrm »

tenhle programek se mi moc libi ale mam s nim problem co me fakt sere-na notebooku to slo v klidu ale na stolni masine to pri nahravani ze hry zpozduje zvuk a to je pekne na pi.u poradte nekdo pls
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

prosim nauci me nekdo pracovat na tom FRAPSU???obradte se na 319-017-143 dikys :mrgreen: :D
Mefisto

Re: Fraps

Příspěvek od Mefisto »

Nema nekdo crack na Fraps? Je to super programek ale tech 30 vterin je fart na *****
Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Re: Fraps

Příspěvek od PCMark »

Mefisto píše:Nema nekdo crack na Fraps? Je to super programek ale tech 30 vterin je fart na *****
NE :evil: !
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Zdravim vsechny. Mam problem s timhle jinak supr programem. Driv jsem ho pouzival na nahravani z her, OFP, CS vse v pohode. Od doby, kterou neumim presne urcit me tenhle program dela jednu nepeknou vec, a to ze pri nahravani zaroven video komprimuje. Je sice hezke ze vysledny soubor ma jen par MB ale pri nahravani z toho nedam vic, jak 5 fps coz je me na nic... Nevim, cim se to stalo, skusil jsem uz odinstalovat, fraps, vsechny programy na prevody videa a znovu dat, jen fraps. Porad to ten chuj ale dela... PLS hlep.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Nic, zadna rada? To je skoda

Sarge
Odpovědět