Download | Programy

Nefunguje zvuková karta- Unknown PCI device

Zdroje, monitory, tiskárny, scanery, myši, klávesnice, zvukové karty, CD a DVD mechaniky a další

Moderátoři: Awast, Moderátoři

mickthemagic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 32
Registrován: stř lis 21, 2007 16:42

Nefunguje zvuková karta- Unknown PCI device

Příspěvek od mickthemagic »

Dobrý den,nedávno jsem přeinstalovával počítač a od té doby mi nefunguje zvuk.Po přeinstalování se asi nenačetla zvuková karta(po spuštění pc nehlásil že by něco chybělo ale zvuk prostě nešel,resp.šel ale jen když jsem u videí přes VLC player),instalace ovladače na zvukovou kartu hlásili vždy error,po průzkumu internetu jsem našel doporučení na ovladač High Definition Audio Driver Package KB835221 (UAA),po instalaci tohoto ovladače se již v počítači objevilo PCI device (UNKNOWN DEVICE),a ve správce zařízení se v systémových zařízeních objevila nová položka PCI device a u ní vykřičník.Nutno také podotknout že od instalace tohoto ovladače mi zvuk nešel již ani ve videích spouštěných VLC playerem.
Vždy při spouštění mi to hlásí že bylo nalezen nově rozpoznaný hardware,průvodce nově rozpoznaným hardwarem však ovladače stejnak nenajde.Když instaluji ovladače samostatně (tedy přímo ze staženého instalačního souboru) tak instalace proběhne v pořádku,po restartu mi ale PC stejnak pořád hlásí že byl nalezen nový hardware.
Co mám dělat,v pc se zas tak moc nevyznám tak sem to zkusil projet jakýmsi „Unknown Device Identifierem“,kdyztak se pokusim prilozit obrazek.Kdyby někdo věděl co s tím budu velmi vděčný.
Obrázek
Obrázek
Odpovědět