Download | Programy

PROSIM POMOC - Jak vypalim DVD Film

Multimedia, úpravy zvuku a videa na PC, kodeky, audio a video programové přehrávače

Moderátor: Moderátoři

Kurious
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv pro 07, 2006 14:48

PROSIM POMOC - Jak vypalim DVD Film

Příspěvek od Kurious »

Ahoj vsem, chtel bych poprosit o radu jak ( v cem) nejjednoduseji vypalim DVD Film? Neshanim Decrypet/Odstranovac ochran atd..
Kdyz Uz DVD film mam na HD (napr pouzitim DVD Shrink/DVD Decypter)
a mam ho ve slozce a chci ho vypalit, aby sel pak na stolnim prehravaci..
Zkousel jsem v NERU normalne DVD datove a hodit tam ty soubory, ale pak to v prehravaci neslo a kdyz v NERU dam DVD-video, tak se mi automaticky vytvori slozky AUDIO_TS a VIDEO_TS a to zas nevim jak tam dat ty soubory, kdyz cely DVD FIlm je na HD jen v jedne slozce

(na obrazku jsou vsechny soubory zalohovaneho DVD filmu)Obrázek

Vim ze DVD Shrink umi po zalohovani dat hned vypalovat, ale kdyz uz ten film mam zazalohavanej na HD tak v Shronku mi neslo dat jen palit, ale musel jsem ho jakoby znova zalohovat :-( a potom se teprve objevil dialog. okno pro vypaleni kopie.

Shanim proste SW ve kterem zadam cestu k DVD filmu, ktery jsem si zazalohoval / decryptoval na HD a chci ho vypalit ted na DVD s tim, abz fungoval ve stolnich DVD prehravacich, bez toho, aby program vytvarel dasli zbytecne kopie/zalohy, ale rovnou mi to vypalil..

Dekuji za pomoc/radu, jsem v tomhel novacek.
Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PCMark »

Nejlepší je v DVD Shrinku ukládat film na disk jako iso image. Je to jeden soubor, který se pak vypálí třeba v Alcoholu. A ISO Image si taky můžeš připojit k virtuální mechanice, kterou ti udělá taky Alcohol. A vše funguje bez problémů.
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
Kurious
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv pro 07, 2006 14:48

Příspěvek od Kurious »

jj mam Alcohol i Daemona, ale delat IMAGE filmu me predtim nikdy nenapadlo :-( prave ze mam hodne filmu ulozemejch z DVD na HD a ted jsem je chtel vypalit a zkusit z nich ted vytvorit ISO obrazy to nevim jestli by to pak funguovala v stolnim DVD prehravaci, potrebuji nejakej software co pali primo z disku jak to tam je nebö si to sam dokaze upravit
Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PCMark »

V neru jsem DVD filmy nikdy nezkoušel vypalovat.
Pokud si v DVD Shrinku otevřeš složku s filmem a pak ji uložíš jako iso image a vypalíš v alcoholu, tak by to na stolním DVD fungovat mělo, akorát je to asi zdlouhavý postup.
Jinak pro další filmy doporučuji ukládat jako image ;) líp se s tím pak pracuje. :)
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
Kurious
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv pro 07, 2006 14:48

Příspěvek od Kurious »

bohuzel nikde jsem nenalezl ulozit jako IMAGE, je tam akorat backup a to je to cop jsem prave vzdy delal (zkopiruje to soubory na hd)
je tam Open Disc Image, ale neco jako Save to Disc Image nebo tak ne :-/
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maestro »

v neru presun vsechny soubory do VIDEO_TS
Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PCMark »

Kurious píše:bohuzel nikde jsem nenalezl ulozit jako IMAGE, je tam akorat backup a to je to cop jsem prave vzdy delal (zkopiruje to soubory na hd)
je tam Open Disc Image, ale neco jako Save to Disc Image nebo tak ne :-/
dáš BACKUP a jako Select Backup target vybereš ISO Image File
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
Kurious
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv pro 07, 2006 14:48

Příspěvek od Kurious »

maestro píše:v neru presun vsechny soubory do VIDEO_TS
aha, dik :) a bude pak ve stolnim dvd prehravaci fungovat to dvd jako origos, nebo jen film bez menu a tak..
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maestro »

Kurious píše: aha, dik :) a bude pak ve stolnim dvd prehravaci fungovat to dvd jako origos, nebo jen film bez menu a tak..
no to prece zalezi na tom co vypalujes :) jestli vypalovany film menu ma bude i na dvd a bude fungovat i ve stolnim dvd prehravaci.
Uživatelský avatar
X
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv lis 15, 2007 21:56
Bydliště: ČR - Vysočina - Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od X »

Tak nejlehčí na použití je DVD Fab Platinum, případně Nero.
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: PROSIM POMOC - Jak vypalim DVD Film

Příspěvek od Anonymous2 »

a jak to mám dát do VIDEO_TS ??
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: PROSIM POMOC - Jak vypalim DVD Film

Příspěvek od Anonymous2 »

jo a jde vůbec dát film v .avi na dvd, ab fungoval v normál přehrávači??
Uživatelský avatar
zener
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2766
Registrován: stř srp 30, 2006 13:29

Re: PROSIM POMOC - Jak vypalim DVD Film

Příspěvek od zener »

Ano, lze. Je vsak nutne jej prevest na DVD. Vyborny program, ktery udela vse automaticky, je treba ConvertXToDVD.
PC: AMD Athlon II X4 645, Evolve Zeppelin GOLD 2x2 GB + A-Data Extreme Edition 2x1 GB, WD Caviar Black 1 TB, Sapphire Radeon HD 5850 Xtreme 1 GB GDDR5, LCD Samsung P2770HD 27"
NB1: Asus UL30A-QX141V - C2D SU7300, 2x2GB DDR2 RAM, 320 GB, 13,3" LED LCD... 12 hod provozu :)
NB2: MSI GX610PX - AMD Turion X2 TL-58, 2x1GB DDR2 RAM, 250 GB, ATI HD2600 256 MB GDDR3
NB3: IBM R40 - Intel Pentium 4-M, 512 MB DDR, 40 GB, ATI Radeon 7500 32 MB
mobil: Sony Ericsson Xperia X1

YouCan.cz - tvorba webových stránek a internetových projektů na míru
Bridge

Re: PROSIM POMOC - Jak vypalim DVD Film

Příspěvek od Bridge »

Když chceš vypalovat filmy na dvd za pomocí programu shrink,tak si musíš zároveň nainstalovat nero..pak to půjde
DEMENT

Re: PROSIM POMOC - Jak vypalim DVD Film

Příspěvek od DEMENT »

Asi sem trochu natvrdlej..ale co už: Mám taky nero, vím jak se to tam dává a všechno, ale newím v jakém formátu ten film mám stahovat!! PRosiím odpovězte mi! díky
Odpovědět