Download | Programy

MSI K9A ATI CrossFire3200

Diskuze o základních deskách, nastavení biosu, flashování biosu apod.

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Martin Skála
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: čtv pro 14, 2006 13:36

MSI K9A ATI CrossFire3200

Příspěvek od Martin Skála »

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat někoho se znalých věci na tuto desku. Po dlouhém laborování a studování testů jsem si vybral sestavu pro svůj Fly Simulátor. Vzhledem k tomu, že jsem si ověřil, že nejlepší variantou je jednojádrový procesor ad AMD (vlastní zkušenost) má úvaha šla směrem - vše AMD. Čili AMD procesor, ATI grafika a ATI čipset. Podle dostupných testů jsem si vybral shora uvedenou MB z důvodu rychlé práce s HD, grafického výkonu, nízké spotřeby a nízkého zahřívání. Byl jsem již rozhodnut, ale zdejší doporučení sestav a negativní informace o MSI mne nahlodaly. Stený čip na Asusu je už ovšem o 1500kč dražší. 2 karty sice používat nebudu, ale jiná alternativa jak se zdá od AMD zatím není. Uvítám jakoukoliv radu, zkušenost, popř. alternativu. Také bych uvítal nějaký testík s ATI čipsetama. PS.: taktovat nebudu.
Uživatelský avatar
AjsTi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 56
Registrován: pon pro 11, 2006 08:25
Bydliště: Gugl - Internet

Příspěvek od AjsTi »

Mam este starsiu dosku ABIt AT8 32X tiez s Xpress 3200 chipestom v kombinacii X1900GT a co sa tyka oc a stability no problema. Ziadne prehrievanie chipsetu , oc tiez ok. Ziadne problemy co sa tyka HDD a NF4. Proste mozem Xpress 3200 len doporucit. Ovsem neviem ako je na to ta MSI.
Odpovědět