Download | Programy

Gigabyte GA-965P-DQ6 - Instalace zvuku !!

Diskuze o základních deskách, nastavení biosu, flashování biosu apod.

Moderátoři: Awast, Moderátoři

bio

Gigabyte GA-965P-DQ6 - Instalace zvuku !!

Příspěvek od bio »

Poradí mi někdo jak na instalaci ? Při instalaci zvuk Realtek mi Win ohlásí že musím nejdříve nainstalovat nějakej jejich opravnej balíček a teprve potom instalovat zvuk Realtek. Balíček tam ale nainstalovanej mám.. Několikrát jsem ho zkoušel odebrat a zase nahrát... pořád to stejný dokola.. Stáhnul jsem si i nové ovladače z Gigabytu z 12.06 který už mají tem balíček v sobě.. Pořád nic.

WINXPP SP2
Uživatelský avatar
Fox
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 331
Registrován: sob led 07, 2006 15:04
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fox »

PRESNE tohle mi dela deska DS4 coz sou v podstate 2 stejny
a taky nevim co s tim
Uživatelský avatar
Fox
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 331
Registrován: sob led 07, 2006 15:04
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Gigabyte GA-965P-DQ6 - Instalace zvuku !!

Příspěvek od Fox »

bio píše:Poradí mi někdo jak na instalaci ? Při instalaci zvuk Realtek mi Win ohlásí že musím nejdříve nainstalovat nějakej jejich opravnej balíček a teprve potom instalovat zvuk Realtek. Balíček tam ale nainstalovanej mám.. Několikrát jsem ho zkoušel odebrat a zase nahrát... pořád to stejný dokola.. Stáhnul jsem si i nové ovladače z Gigabytu z 12.06 který už mají tem balíček v sobě.. Pořád nic.

WINXPP SP2
AHOJ!! uz vim jak na to stahni si vsechny aktualizace na windows a pak to nainstaluj ve spravci zarizeni je to pod polozkou sbernice PCI.
Návštěvník

Re: Gigabyte GA-965P-DQ6 - Instalace zvuku !!

Příspěvek od Návštěvník »

Dobry den zajimalo by mně kde je směrnice PCI
muze byt na email marek.bohacek@email.cz
Dik
pomoc

Re: Gigabyte GA-965P-DQ6 - Instalace zvuku !!

Příspěvek od pomoc »

dobrý den, nebo ahoj... potřebovala bych poradit jak nainstalovat zpět zvuk.., protože jsem omilem zakřížkovala odinstalaci realteku..místo jiného programu..??mám normální windows XP
Sedlos
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: sob říj 09, 2010 17:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Gigabyte GA-965P-DQ6 - Instalace zvuku !!

Příspěvek od Sedlos »

Zkus Bod Obnovy.....Já jsem si nainstaloval omylem spatne ovladace GK a start OS mi trval 2 Hodiny....Dal jsem Bod kdy jsem to nainstaloval a uz to zase slape...Ale jestli To funguje i v pripade Odinstalace...no zkust to muzes....bod Obnovy je zde....Start/Všechny Programy/Příslušenství/Systémové Nástroje/Obnovení Systému....zbytek procesu zvladnes.on je to neco jako pruvodce pri instalaci (je proste podobnej)
AMD Athlon II X3 425 45nm,Ram DDR3 4096 MBytes,Motherboard MICRO-STAR INTERNATIONAL CO.,LTD 785GM-E51 (MS-7596),VGA-ATI Radeon HD 4200,HDD-Western Digital-750GB
dicko.M@seznam.cz

Re: Gigabyte GA-965P-DQ6 - Instalace zvuku !!

Příspěvek od dicko.M@seznam.cz »

instalace zvuku
Odpovědět