Download | Programy

Teplota HDD

Pevné disky, řadiče, pole, správa disků a zálohování

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Uživatelský avatar
Fox
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 331
Registrován: sob led 07, 2006 15:04
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele:

Re: bus driver

Příspěvek od Fox »

lindi píše:
PCMark píše:tak to mas asi spatne chlazene - idealni je mit vepredu dole ventilator ktery by ti foukal primo na disk
ahoj prosim tě píše mi to kdzž inst. zvuk,že nemám bus driver,nevíš co s tim,dik
aktualizuj windows pres internet a pak tu zvukovku nainstalujes tak ze ve spravci zarizeni budes mit vykricnik u polozky pci device tak ten nainstalujes tak ze k nemu rucne zvolis ovladac od zvukovky co mas na cd. Pak to musi jit :cool:
Uživatelský avatar
Fox
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 331
Registrován: sob led 07, 2006 15:04
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fox »

Tak sem se vykaslal na nejakou samolepku koupil si vetrak a strcil ho pekne dolu pred hdd :) a ted mam v zatezi kolem 37stupnu takze pohoda na to ze to mivalo kolem 50.
Uživatelský avatar
xmickey
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 565
Registrován: sob pro 16, 2006 19:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xmickey »

Tam byla jen samolepka ? :) Tohle jsem už taky zažil. Opatrně sundat a v nejhorším nalepit spátky.... :cool:
Uživatelský avatar
Fox
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 331
Registrován: sob led 07, 2006 15:04
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fox »

Uz mam zase problem s tim HDD je to tenhle:

http://www.czechcomputer.cz/product_doc ... C52D6.html

Pouzivam ho jako systemovej a nekdy se stane asi tak jednou za mesic ze se mi komp sekne hodi to BSOD, komp se restne a pri zapinani to napise HDD boot failure. Ale je divny ze pak normalne vypnu komp pak ho zapnu a de to. :-o . Nespozoroval sem zadny jiny chyby jako treba pomalejsi cteni nebo kopirovani. Teplotu ma tak kolem 39stupnu.
Gigabyte-P965 DS4+Core2Duo E6600 2,4ghz@3,1ghz+2x1GB GEIL 800@875mhz dual channel+Asus 8800GTS 640MB DDR3+WD400GB+Maxtor200GB+zdroj Fortron 500WPNX+skrin Thermaltake Swing+notebook MSI GX610PX.
Cliff
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 814
Registrován: čtv lis 23, 2006 13:01

Příspěvek od Cliff »

xmickey píše:Tam byla jen samolepka ? :) Tohle jsem už taky zažil. Opatrně sundat a v nejhorším nalepit spátky.... :cool:

ja to udělal jinak normalně sem jim zavolal, že předni kritka se uvolnila a spadla dovnitř casesu a že to musim oterřit a tim rozlepit plombu tak mi poslali novou a tu sem si nechal co dkyby. Teď ale už nikdy nechci komp od firmy radši poskladat :D
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Taky jsem se polepšil. Před týdnem jsem hrál a bylo hrozné vedro a náhodou jsem spustil Everest a co nevidím, 49° na HDD, to už jsem musel něco dělat. Koupil jsem novou skříň, kde jsou tři větráky a teď nejdu při zátěži přes 33° prostě paráda. ;)
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Hafajs
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: ned zář 16, 2007 11:19

Hafajs

Příspěvek od Hafajs »

Z duvodu bezhlucnosti mam malo chlazeny PC a HDD jedou uz nekolik let na 60-65°C jsou celkem 4 a uz presluhuji. Teploty jsou to nad limit, do 60 je to samozrejme OK. K te samolepce, nebo plombe. Kdyz ji odstarnis, porusujes zaruku tim, ze provadis neautorizovany zasah. Ze tam nebyla muzes tvrdit, na obchode se jiste najdou alespon dva, kdo si potvrdi ze tam byla. Analogie - zkus porusit pecet na jinem zarizeni - nebudou se s Tebou vubec bavit. Ale myslim, ze kdyz jim reknes o svem problemu, dohodnete se.
Odpovědět