Download | Programy

Nefunkcní USB klávesnice

Diskuze o základních deskách, nastavení biosu, flashování biosu apod.

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Honza

Nefunkcní USB klávesnice

Příspěvek od Honza »

Mam motherboard P4S5A/DX+. Nefungovala PS2 pro klávesnici už, když sem se k němu dostal. Nedavno sem zničil mojí USB klávesnici, tak sem si koupil novou. Ale ona funguje jen když chce. Když zapnu PC tak nikdy nefunguje, pokud nezkratuju nějakej jumper na desce. Tím smažu BIOS a klávesnice de.
Jenomže po vypnutí pc už zase nejde. Musím vše znovu a to omrzí:-) Neví někdo co s tím? Díky moc
Uživatelský avatar
oyza
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 487
Registrován: pon led 15, 2007 13:18
Bydliště: Praha

Re: Nefunkcní USB klávesnice

Příspěvek od oyza »

Honza píše:Mam motherboard P4S5A/DX+. Nefungovala PS2 pro klávesnici už, když sem se k němu dostal. Nedavno sem zničil mojí USB klávesnici, tak sem si koupil novou. Ale ona funguje jen když chce. Když zapnu PC tak nikdy nefunguje, pokud nezkratuju nějakej jumper na desce. Tím smažu BIOS a klávesnice de.
Jenomže po vypnutí pc už zase nejde. Musím vše znovu a to omrzí:-) Neví někdo co s tím? Díky moc
a nejde ti ve widlich nebo i na urovni kdy se leze do biosu?
AMD X3 720BE@3.5 cooled by Thermalright Ultra 120 Extreme + Noctua, Asus M4A78T-E, 3G OCZ XTC Platinum, Toxic HD4870, 3x WDs, NEC dvd, Audigy SE - live at Spire Swordfin, powered by Enermax Liberty 500W. Viewed by ADI 21' CRT + 15" Flat Dell.
Honza

Příspěvek od Honza »

Uz na urovni BIOSu. Ani se do nej nedostanu. PS nemam Win:-)
Uživatelský avatar
zener
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2766
Registrován: stř srp 30, 2006 13:29

Příspěvek od zener »

Mne to spis prijde, ze nemas zapnutu podporu USB klavesnice v BIOSu. Kdyz resetujes BIOS, da se default, kde je tohle povoleny. A kdyz vypnes PC, nemusi Ti drzet baterie na desce atd. Je to dost extremni teorie mno :lol:

Btw. Jde Ti jina klavesnice? Jde tahle klavesnice jinde?
Uživatelský avatar
oyza
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 487
Registrován: pon led 15, 2007 13:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od oyza »

zener píše:Mne to spis prijde, ze nemas zapnutu podporu USB klavesnice v BIOSu. Kdyz resetujes BIOS, da se default, kde je tohle povoleny. A kdyz vypnes PC, nemusi Ti drzet baterie na desce atd. Je to dost extremni teorie mno :lol:

Btw. Jde Ti jina klavesnice? Jde tahle klavesnice jinde?
no taky mi to tak prijde... v biosu je podpora primo pro usb klavesnice a krysy, nicmene nekdy se mi stava, ze dokud OS nenacte ovladace tak taky nemusi fungovat vubec :(
AMD X3 720BE@3.5 cooled by Thermalright Ultra 120 Extreme + Noctua, Asus M4A78T-E, 3G OCZ XTC Platinum, Toxic HD4870, 3x WDs, NEC dvd, Audigy SE - live at Spire Swordfin, powered by Enermax Liberty 500W. Viewed by ADI 21' CRT + 15" Flat Dell.
Honza

Příspěvek od Honza »

Klavesnice jinde maka. Jinak baterka drzi bios v pohode. Povolena je urcite
Honza

Příspěvek od Honza »

I kdyz potom jdu do bisu a ulozim nastaveni tak to de jen do vypnuti pc
Uživatelský avatar
zener
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2766
Registrován: stř srp 30, 2006 13:29

Příspěvek od zener »

Honza píše:I kdyz potom jdu do bisu a ulozim nastaveni tak to de jen do vypnuti pc
Tak tohle se mi vubec nezda... Zkus na zkousku zmenit nejaky nastaveni... Jen prkotinu, treba poradi bootovani zarizeni. Uloz to, pracuj, vypni to. Po opetovnem zapnuti PC to zkontroluj.
Odpovědět