Download | Programy

formatovani pocitace

Ovladače grafických karet, ovladače zvukových karet, ovladače tiskáren apod. ke stažení, nastavení ovladačů a řešení problémů s ovladači

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

jan

formatovani pocitace

Příspěvek od jan »

prosim poradte sformatoval jsem pocitac a nejde mi zvuk hlasi to ze chibi cast softveru.
Uživatelský avatar
oyza
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 487
Registrován: pon led 15, 2007 13:18
Bydliště: Praha

Re: formatovani pocitace

Příspěvek od oyza »

jan píše:prosim poradte sformatoval jsem pocitac a nejde mi zvuk hlasi to ze chibi cast softveru.
??? boze to uz dneska nikdo neumi ani zaklady cestiny ???

jestli si zformatoval a pak nainstaloval OS taky musis dohrat ovladace...
AMD X3 720BE@3.5 cooled by Thermalright Ultra 120 Extreme + Noctua, Asus M4A78T-E, 3G OCZ XTC Platinum, Toxic HD4870, 3x WDs, NEC dvd, Audigy SE - live at Spire Swordfin, powered by Enermax Liberty 500W. Viewed by ADI 21' CRT + 15" Flat Dell.
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: formatovani pocitace

Příspěvek od maestro »

jan píše:prosim poradte sformatoval jsem pocitac a nejde mi zvuk hlasi to ze chibi cast softveru.
tak to je dotaz dne :)
Uživatelský avatar
Gryc Lukáš
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 179
Registrován: pon lis 06, 2006 12:22
Bydliště: Český Těšín

Re: formatovani pocitace

Příspěvek od Gryc Lukáš »

Nainstaluj si všechny OVLADAČE ( bonusy nemusíš ) z instalačního cd přiloženého k základní desce ( teda pokud máš integrovanou zvukovku mělo by to pomoct ). :?
Akasa 460W ATX12 2.2, Intel Core2 DUO E6400 2.13 @ 3,2 GHz , Gigabyte 965P-DS4 , 4x1024 MB DDR2 800 MHz A-Data Extreme, Sapphire ATI Radeon HD 3870, HDD Western Digital 250GB a Hitachi Deskstar 320 GB + další zbytečnosti
Odpovědět