Download | Programy

odebrani disku ze systemu

Pevné disky, řadiče, pole, správa disků a zálohování

Moderátoři: Awast, Moderátoři

lamka

odebrani disku ze systemu

Příspěvek od lamka »

Zdravim, mam mozna hloupy dotaz. Mam na pc tento disk . Windowsy mi ale porad nabizeji moznost hdd bezpecne odebrat ze systemu, coz me zrovna netesi, pac bych nerad aby sestra nebo otec zkouseli disk odpojit :). Da se to nejak skryt nebo uplne tudle moznost zakazat? Koukal jsem do spravce zarizeni ale nic jsem tam nevidel :oops: .

Diky za rady :)
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: odebrani disku ze systemu

Příspěvek od Jackal »

lamka píše:Zdravim, mam mozna hloupy dotaz. Mam na pc tento disk . Windowsy mi ale porad nabizeji moznost hdd bezpecne odebrat ze systemu, coz me zrovna netesi, pac bych nerad aby sestra nebo otec zkouseli disk odpojit :). Da se to nejak skryt nebo uplne tudle moznost zakazat? Koukal jsem do spravce zarizeni ale nic jsem tam nevidel :oops: .

Diky za rady :)
Neinstaluj při instalaci IDE ovladače, jen čipsety bez tohoto. Taky jsem to měl a naskakovalo mi u hodin bezpečné odebrání. Dávám jen čipsety, sytém udělá zbytek. WinXP SP2
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Schovat se to ale dá, zkusím ti to popsat.
Na lištu dole dáš pravým myši a dáš vlastnosti, dole je skrýt neaktivní ikony, dáš vlastní, najdeš to zvolené co chceš a dáš nezobrazovat nikdy, jinak to schovat neumím.
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
lamka

Příspěvek od lamka »

diky moc, vyreseno :cool:
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

lamka píše:diky moc, vyreseno :cool:
Není zač. ;)
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maestro »

i kdyby to nekdo zkousel odpojit system by odpojeni nedovolil
Uživatelský avatar
oyza
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 487
Registrován: pon led 15, 2007 13:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od oyza »

maestro píše:i kdyby to nekdo zkousel odpojit system by odpojeni nedovolil
spis by me zajmalo jak se toho zbavit pro vybrane zarizeni. nechapu proc tam nikde podobna volba neni a v registrech to hledat nechci a ani netusim kde zrovna tohle...
AMD X3 720BE@3.5 cooled by Thermalright Ultra 120 Extreme + Noctua, Asus M4A78T-E, 3G OCZ XTC Platinum, Toxic HD4870, 3x WDs, NEC dvd, Audigy SE - live at Spire Swordfin, powered by Enermax Liberty 500W. Viewed by ADI 21' CRT + 15" Flat Dell.
Odpovědět