Download | Programy

disk se sam za chodu odpoji.

Pevné disky, řadiče, pole, správa disků a zálohování

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Uživatelský avatar
oyza
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 487
Registrován: pon led 15, 2007 13:18
Bydliště: Praha

disk se sam za chodu odpoji.

Příspěvek od oyza »

hele tak predevcirem se mi zaclo stavat, ze pri praci s druhym diskem, treba kdyz na nej instaluju hru nebo na nej zapisuju, ze napise ze zapis se spozdenim se nezdaril coz znamena, ze se uz predtim 'odpojil', pak chvili jeste chvili komp funguje a pak jde do kopru. zasek a konec.
proste se ten sata krap vypina.
dneska budu elaborovat s jinym diskem, dam to do druheho radice, zkusim dat jiny napajeni ale kdyby nahodou nekdo vedel co to je za haluz tak at to nehledam zbytecne dlouho. do ted to fachalo a nevzpominam si ze bych menil nebo instaloval nejakej novej krap...
AMD X3 720BE@3.5 cooled by Thermalright Ultra 120 Extreme + Noctua, Asus M4A78T-E, 3G OCZ XTC Platinum, Toxic HD4870, 3x WDs, NEC dvd, Audigy SE - live at Spire Swordfin, powered by Enermax Liberty 500W. Viewed by ADI 21' CRT + 15" Flat Dell.
Uživatelský avatar
mozek007
Čestný člen
Příspěvky: 231
Registrován: úte srp 29, 2006 20:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mozek007 »

Můj tip je špatný nebo slabý zdroj počítače. Zkus ho připojit na jinou větev. Jaký máš HW a jak je dimenzovaný zdroj?
Uživatelský avatar
oyza
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 487
Registrován: pon led 15, 2007 13:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od oyza »

mozek007 píše:Můj tip je špatný nebo slabý zdroj počítače. Zkus ho připojit na jinou větev. Jaký máš HW a jak je dimenzovaný zdroj?
zdroj by musel odejit ted. mesic mi to slo v nezmenenem stavu. predtim 3. zdroj mam 400W KME. Pristi tyden tam budu davat Fortona 400W.
AMD X3 720BE@3.5 cooled by Thermalright Ultra 120 Extreme + Noctua, Asus M4A78T-E, 3G OCZ XTC Platinum, Toxic HD4870, 3x WDs, NEC dvd, Audigy SE - live at Spire Swordfin, powered by Enermax Liberty 500W. Viewed by ADI 21' CRT + 15" Flat Dell.
Uživatelský avatar
oyza
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 487
Registrován: pon led 15, 2007 13:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od oyza »

tak to vypada na problem s diskem. jinde dela to samy, na vetvy kde je sam taky, jinej disk na stejnem postu jede. nema problem se ctenim ani s mazanim, jen se zapisem a to vetsiho mnozstvi dat. no bude zajmavy to reklamovat.... .)
AMD X3 720BE@3.5 cooled by Thermalright Ultra 120 Extreme + Noctua, Asus M4A78T-E, 3G OCZ XTC Platinum, Toxic HD4870, 3x WDs, NEC dvd, Audigy SE - live at Spire Swordfin, powered by Enermax Liberty 500W. Viewed by ADI 21' CRT + 15" Flat Dell.
Odpovědět