Download | Programy

Asus M2N-E a geil paměti

Diskuze o základních deskách, nastavení biosu, flashování biosu apod.

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Hellraiser
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv zář 20, 2007 20:04
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hellraiser »

jeden dlouze a 2 kratce ...

Novy nefunfugujou zrejme
zkusil jsem z tech novych zapojovat po jednom jenze .... jedna vypada spatne bo to dela ten 1xdlouhy a 2xkratky ton na vsech slotech... a ta druha najede do okna kde je moznost vstup do BIOSu a dal se ani nehne ... zkusim restart natvrdo ... a ejhle ..jede dal. .. ale jakmile ma byt prihlasovaci okno do WINDOWSu tak se sam restartuje .... tak asi jim to vratim a kupoval jsem to vcera v jinem obchode ...a vymenim ze 2x1GB asi ... a ty dve stare prodat asi :)

Nebo pomohl by flash biosu?

Pameti jsou jak uz jsem psal GEIL 1GB (2x512MB) DDR II PC2 5300 667MHZ CL5
Uživatelský avatar
Awast
Čestný člen
Příspěvky: 1786
Registrován: úte srp 29, 2006 20:14

Příspěvek od Awast »

Tady flash nepomůže... vypadá to na vadnou RAM

Jeden dlouhý a dva krátké taky může znamenat vadnou VGA, ale to asi nehrozí... IMHO vem kompa do prodejny, kdes kupoval... určitě mají technika a s ním to vyzkoušejte proházet, třeba i nějakými jinými kousky...
TT Mambo,FSP-400W, DFI Inf. X2 3600+ EE@2.8GHz, 2x1GB Corsair , HD2600XT@860/780, Seagate250GB, LG4167B, SB Audigy4, 5.1 Genius HT, Logitech G5+QCK4Dsteel +MicrosoftDigitalMedia
Hellraiser
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv zář 20, 2007 20:04
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hellraiser »

jasny jasy VGA to nebude urcite protoze ted vali ... :-D asi tam vemu PC bude to jistejsi at to vidi na vlastni oci a slysi na vlastni usi ... :-D ale je divny ze me to predtim delalo i co jsem mel kingstony .... byla to sice jina znacka .... ale paramtery naprosto shodne s geilama ... divny no ...tak pokud me tam bez problemu povali KIT 2x1GB tak beru ten .... a ty stary budu asi hold muset prodat .. dikec moc
Hellraiser
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv zář 20, 2007 20:04
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hellraiser »

Tak jsem byl v tom shopu aji s PC ale rekli ze nemaji cas na to to udelat hned .. tak jsem pameti vratil a koupil 2x1GB :) takze asi tak ... dokonce jsem si "polepsil" a mám je ve verzi s 800MHu :) tak diky vsem za rady ....
Odpovědět