Download | Programy

Klávesnice ve hrách - prodlevy, vynechávání

Zdroje, monitory, tiskárny, scanery, myši, klávesnice, zvukové karty, CD a DVD mechaniky a další

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Uživatelský avatar
Zdenek
Čestný člen
Příspěvky: 205
Registrován: stř zář 20, 2006 19:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Klávesnice ve hrách - prodlevy, vynechávání

Příspěvek od Zdenek »

Mám tenhle problém: Ve 3D hrách asi po minutě hraní začne systém špatně reagovat na klávesy i tlačítka myši. Hra se chová, jako kdybych třeba držel šipku, nebo střílel myší, i když už jsem tlačítko pustil. Problém se v různé míře projevuje ve skoro všech 3D hrách, ale ve Windows prostředí ne.
Mám podezření na motherboard (případně BIOS), protože při těch prodlevách pípá PC-Speaker a hardware desky už taky pár bugů ukázal dříve. Uměl by někdo poradit nastavení desky ASUS A8V De-luxe?
Zdenek
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maestro »

mam odlehcenou verzi teto desky a bez problemu a to mam cpu pretaktovano o 500MHz :)

mas to taky pretaktovane?
Uživatelský avatar
Zdenek
Čestný člen
Příspěvky: 205
Registrován: stř zář 20, 2006 19:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenek »

Nemam to pretaktovane. Zkusil jsem uz i nastavit v registru vetsi buffer pro klavesnici a mys, ale bez uspechu.
Zdenek
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maestro »

je system pri zatezi stabilni?
stress prime 2004..
Uživatelský avatar
Zdenek
Čestný člen
Příspěvky: 205
Registrován: stř zář 20, 2006 19:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenek »

System je stabilni dost, modrou obrazovku vidim min jak jednou za pul roku, a to jeste jenom kdyz zkousim nejaky zmeny BIOSu nebo podezrelou aplikaci. Prohledaval jsem net a nekteri maji tentyz problem. Zkousel jsem zvysit velikost bufferu v registru, ale vubec to nepomohlo. Navic ve Windows je na vyber jen jeden ovladac klavesnice HID USB.
Zdenek
Funtomas

Re: Klávesnice ve hrách - prodlevy, vynechávání

Příspěvek od Funtomas »

Ahoj ted jsem měl stejný problém a tak začalo vělké hledání příčiny...a povedlo se! :-) u mě to bylo souborem který měl chytře název "My_server" zřejmě se ale jednalo o trojského koně či vir...proto jsem si tento soubor našel byl umístěn na C:/windows/system32/My_server.exe a poté ještě soubor který byl umístěn v C:/windows/Prefetch My_server.pf tyto oba soubory jsem smazal a ejhle, bylo po problému :brv: .. jestli ale u tebe ten soubor nebude tak věř že tenhle problém není nikde v hardwaru ale ve windowsech. Zdar Funtomas p.s doufám že ti to pomuze. :)
Funtomas

Re: Klávesnice ve hrách - prodlevy, vynechávání

Příspěvek od Funtomas »

Jo no když to nepomuze tak bohužel budeš muset přeinstalovat windowsy...
Uživatelský avatar
Zdenek
Čestný člen
Příspěvky: 205
Registrován: stř zář 20, 2006 19:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Klávesnice ve hrách - prodlevy, vynechávání

Příspěvek od Zdenek »

Od doby, co jsem problém pozoroval, jsem je už přeinstalovával několikrát (plně, ne oprava) a nepomohlo to. Na takové řešení taky přijdu sám. Myslím si, že je to bug BIOSu, kdy pořád přijímá klávesy, i když už běží ovladač Widlí.
Zdenek
Odpovědět