Download | Programy

AVG Anti-Spyware nebo Spyware Doctor ??

Problematika virů a antivirů, zabezpečení PC, firewall, spyware, kontrola logu, hesla, webové prohlížeče

Moderátoři: mozek007, Ryan, Moderátoři

Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

AVG Anti-Spyware nebo Spyware Doctor ??

Příspěvek od Jackal »

Lidi, už dlouho hledám dobrou kombibaci antivirového systému + spyware.
Přišel jsem na kombinaci NOD32 2.70.32 + AVG Anti-Spyware a zdálo se mi to jako nejlepší volba. Oba pracují naprosto spolehlivě, jsou to velmi lehce ovladatelné programy z minimálníma HW nárokama.
Dnes jsem ale AVG Anti-spyware vypnul a nainstaloval Spyware Doctor a jsem udiven co ten prográmek najde.
Projel jsem svůj naprosto čistej systém a on okamžitě hlásil několik malware + nějakej ten koníček. Jsem z toho paf.
Moje otázka zní - AVG Anti-Spyware nebo Spyware Doctor ??
V antivirovém systému mám jasno, spyware si nechám rozlousknout. Máte někdo oba programy a jak jste spokojeni ???[/b]

//edit Mark: presunuto do IT bezpecnost
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PCMark »

A nebo Spyware Terminator?

viz:
Maestrův test: http://www.xmaestro.com/view.php?cisloclanku=2006040008
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

PCMark píše:A nebo Spyware Terminator?

viz:
Maestrův test: http://www.xmaestro.com/view.php?cisloclanku=2006040008
Ten už mám za sebou, nevadil mi, ale pořád to nebylo to právé ořechové. Musím mít i dobrej pocit ze softu, musím mít teplo na prsou a pak je to ten správnej. Terminátor mě ale pořádně neohřál.
Teď vážně, potřeboval bych to rozlousknout mezi těmito dvěma programy. :D :D
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maestro »

spywareterminator staci :) ad-aware a spybot urcite taky znas, muzes zkusit i scan spyware, ten byl vzdy hodne dobrej, ale neni free. Zkus treba i betu Ad-Aware 2007 (zkousel jsem a na mem systemu byla trochu nestabilni..)
Uživatelský avatar
Baron Prášil
Nováček
Nováček
Příspěvky: 33
Registrován: pon črc 10, 2006 22:46

Příspěvek od Baron Prášil »

srovnáváš free produkt a placenej produkt :|
Ryan
Čestný člen
Příspěvky: 316
Registrován: sob dub 21, 2007 11:05
Bydliště: tam kde je přístup k netu:-) / Českomoravská Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ryan »

Porovnáváte neporovnatelné... Když vezmeme free produkty na boj proti spyware a adware, tak asi nej je Spybot Search&Destroy --> má i real-time štít a dobrou detekci... Druhý z fajn programů je Spyware Terminator, který má hlavně uživatelsky příjemnější GUI (rozhranní) a větší možnosti nastavení ocrany v reálném čase... Jeho detekce je leč na štíru a nenajde toho tolik jako Spybot... Oba jsou navíc v češtině, takže pro neangličtináře je to ideální... Na občasné zkontrolování systému je parádní program Superantispyware (http://www.superantispyware.com).

Z placených programů je prostě nejlepší Spyware Doctor (teď je zdarma v balíku programů Google pack) a Spy Sweeper... Oba neskutečně výkonné a příjemné na uchopení i laikem... Jen ta angličtina je nutná...

Ohledně AVG Anti-Spyware : Jde o program vzniklý z akvizice s firmou Ewido a díky tomu je program na dobré úrovni... Rozhodně bych ho nezatracoval, narozdíl od antiviru stejného výrobce...
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Ryan píše:Porovnáváte neporovnatelné... Když vezmeme free produkty na boj proti spyware a adware, tak asi nej je Spybot Search&Destroy --> má i real-time štít a dobrou detekci... Druhý z fajn programů je Spyware Terminator, který má hlavně uživatelsky příjemnější GUI (rozhranní) a větší možnosti nastavení ocrany v reálném čase... Jeho detekce je leč na štíru a nenajde toho tolik jako Spybot... Oba jsou navíc v češtině, takže pro neangličtináře je to ideální... Na občasné zkontrolování systému je parádní program Superantispyware (http://www.superantispyware.com).

Z placených programů je prostě nejlepší Spyware Doctor (teď je zdarma v balíku programů Google pack) a Spy Sweeper... Oba neskutečně výkonné a příjemné na uchopení i laikem... Jen ta angličtina je nutná...

Ohledně AVG Anti-Spyware : Jde o program vzniklý z akvizice s firmou Ewido a díky tomu je program na dobré úrovni... Rozhodně bych ho nezatracoval, narozdíl od antiviru stejného výrobce...
Porovnávám 2 placené produkty co bojují proti malware. :stop:
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Ryan
Čestný člen
Příspěvky: 316
Registrován: sob dub 21, 2007 11:05
Bydliště: tam kde je přístup k netu:-) / Českomoravská Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ryan »

To Jackal : Spíše jsem reagoval na pozdější příspěvky... Ale ohledně vašeho dotazu : jednoznačně jděte do Spyware Doctora - teď je i zdarma, pokud stáhnete balík programů Google pack, ve kterém se nachází i s realtime štítem...
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Ryan píše:To Jackal : Spíše jsem reagoval na pozdější příspěvky... Ale ohledně vašeho dotazu : jednoznačně jděte do Spyware Doctora - teď je i zdarma, pokud stáhnete balík programů Google pack, ve kterém se nachází i s realtime štítem...
Opravdu, na to se podívám, díky. ;) Doctor a free, to je pěkná kombinace. ;)
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Ryan
Čestný člen
Příspěvky: 316
Registrován: sob dub 21, 2007 11:05
Bydliště: tam kde je přístup k netu:-) / Českomoravská Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ryan »

Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Děkuji. ;)
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Ryan
Čestný člen
Příspěvky: 316
Registrován: sob dub 21, 2007 11:05
Bydliště: tam kde je přístup k netu:-) / Českomoravská Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ryan »

Není zač ;)
Loken
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: čtv kvě 24, 2007 18:36

Příspěvek od Loken »

Ryan
Čestný člen
Příspěvky: 316
Registrován: sob dub 21, 2007 11:05
Bydliště: tam kde je přístup k netu:-) / Českomoravská Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ryan »

Loken píše:Koukněte na tento test - http://www.skodlivysoftware.cz/testy/te ... e-programu
nic proti, ale ten test je naprosto neprůkazný a neříká nic o kvalitách daného antispy řešení...
Loken
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: čtv kvě 24, 2007 18:36

Příspěvek od Loken »

Jak to myslíte "neprůkazný"?
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: AVG Anti-Spyware nebo Spyware Doctor ??

Příspěvek od Anonymous2 »

hej pro všeci nejlepší je spyware docktor s antivirem mam ho a nemam žadny problemi dost pomaha a spyware terminator,nod,avg a podobne nic nejsou o proti spyware docktoru :D
Odpovědět