Download | Programy

DFI Infinity nF570 M2/G - nForce 570 ?

Diskuze o základních deskách, nastavení biosu, flashování biosu apod.

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Kennasek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát srp 24, 2007 12:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kennasek »

Zkousel jsem dat nasobice , je tam rozptyl 4.5 - 10.5 , takze je mi to zahada, daval jsem i napeti 1.4V a nic, procak nabehl jednou na 2.9 GHZ, na 1.3V, strop bych videl daleko dal.. Nezkousel jsem zvedat napeti Chipsetu.!

Kdyz resetuju bios, nejde klaveska, takze tam tezko najedu :)

bios nevim jakej mam, deska je stara tejden, myslel jsem si, ze tam bude aktualni bios. Ovladace jsem zkousel asi desatery, dokonce jsem tahal i "WIndowx High definition hotfix" a porad mi ty hry nejdou

Nemam disketovou jednotku, zadny USB pripadny zarizeni a nemam zkusenosti s vymenou biosu. Podivam se jaky mam bios, nyni musim neco dodelat. Dam vedet.

Koukal jsem na internet a nikdo nema takovyto problem :-!
Uživatelský avatar
Awast
Čestný člen
Příspěvky: 1786
Registrován: úte srp 29, 2006 20:14

Příspěvek od Awast »

Tak jsem se koukal.... do BIOSu....

jsou to "integrated peripherals/onboard device"... tam je USB keyboard.... takže to klidně zprovozni z PS2...

Napětí dej klidně větší a násobič dej třeba 10x.... tu půlku vynech, mi dělá při OC bordel...

BIOS můžeš aktualizovat přes winflash... je to jednoduché jako facka.
TT Mambo,FSP-400W, DFI Inf. X2 3600+ EE@2.8GHz, 2x1GB Corsair , HD2600XT@860/780, Seagate250GB, LG4167B, SB Audigy4, 5.1 Genius HT, Logitech G5+QCK4Dsteel +MicrosoftDigitalMedia
Kennasek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát srp 24, 2007 12:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kennasek »

Tak, zkousel jsem co si rikal

HT 3
Nasobic 10
FSB 267 , nabehlo
Ramka cca na 510 fsb.


HT 3
Nasobic 10
FSB 280, Nenabehlo
Ramka cca na 511 fsb.

..
Verzi biosu jsem tam nenesal, nikde v rohu se to nepise. Stahl jsem si winflash 176 a koukal jsem na verze biosu na DFI websitu. Trochu sem nepobral,proc tam je nejakej bios co zabira 700kb a dalsi co ma 300kb..

ZKousel jsem dat jinaci ovladace od zvukarny, takze jsem odebral ovladace, restartoval a chtel tam nejaky dat! ,ale pc se zasekl asi 5x za sebou, Deaktivoval jsem ji v biosu a dal svoji starou 2.0 , kterou nyni instaluji.

Ta deska me docela nastvala...

Mohl by si mi poradit jaky bios a co presne zadat ve winflash? Mam z toho docela strach, nevztahuje se na to zaruka :)


EDIT : Uz funguje Condemned, Fear, Bf2142, QUake 4, BF2 a BF1942
Byl to bug codecpacku : ACE MEGA MEDIA CODECPACK 6.03 , odinstaloval jsem je a hry funguji. 3x hura. Nahodou jsem na to narazil pri goglovani. :)
Kennasek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát srp 24, 2007 12:06
Kontaktovat uživatele:

,.

Příspěvek od Kennasek »

Zdravim, to jsem opet ja. Problemy jsem vyresil následovne :

Nefunkčnost her = Ace media MEga codec pack 6.03 = zpusobuje divné chování HD audia , proto nesly nejake hry

Padaní / Zamrzování Pc =
Základní deska dávala špatné časování paměti, nepomohlo ani 2.1 V , musel jsem nastavit to nejhorší časování .. Cl 5-5-5-15 při 511mhz a 2,1 V to vyresil.

Nemožnost překročení 268FSB = způsobeno pamětí a procesorem, procesor funguje na 1.3 V stable při 2.8Ghz, na 1.5V a 2.9 Ghz se uz nespusti, je to divny, jeste to prezkoukam.Co se tyce pameti, musi se v desce manuálně nastavit, deska nastavuje "agresivni" casovani, pamet to nesnesla.

Co se tyce specifikaci, DESKA UMI 8GB RAM! Odzkouseno, udelám foto, tolik pameti nebudu mit dlouho. Dnes staci jen 2GB.

Zasekávání Pc při zařvání speakeru : Ram nestabilita.

Snad tohle nekomu v budoucnu pomuze :)
Odpovědět