Download | Programy

Win32/Genetik trojský kůň aneb nejde smazat - prosím o radu

Problematika virů a antivirů, zabezpečení PC, firewall, spyware, kontrola logu, hesla, webové prohlížeče

Moderátoři: mozek007, Ryan, Moderátoři

Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Win32/Genetik trojský kůň aneb nejde smazat - prosím o radu

Příspěvek od Anonymous2 »

Dobrý den,

na počítači se mi z ničeho nic nainstaloval "antivir" Total Security. Vůbec netušim, jak jsem k němu přišla, ale pořád mi to hlásí, že mám na počítači nějaký viry (asi 42), ale když jsem projela comp NODem (nejaktuálnějším), tak mi to našlo asi 3 infiltrace (C:\bordel_z_plochy\2009_04_19\Drive(G)\zaloha_dat_stary_system\Incomplete\T-4045425-moon palace noisia (320k stereo).mp3 - a variant of WMA/TrojanDownloader.GetCodec.gen trojan - cleaned - quarantined a C:\bordel_z_plochy\2009_04_19\Drive(G)\zaloha_dat_stary_system\Mary's\PíČoVIny z mObILu\Mary's\turista mp3.mp3 - WMA/TrojanDownloader.GetCodec.C trojan - cleaned by deleting - quarantined [1] a ještě nějakej...), který to vyléčilo. Vůbec nevim, co s tim mám dělat, ale nejde to vůbec smazat. Jediný, co podle toho můžu dělat, je se zaregistrovat za neuvěřitelný prachy. To dělat v žádnym případě nehodlám! Prosím moc o radu, vůbec si s tím nevím rady :(

Děkuju předem za radu, Maruška
Odpovědět