Download | Programy

projekt [asi hotovo]- Orange case by Johny Stone

Case modding - úpravy a modifikace počítačových skříní, změny vzhledu, regulace otáček, apod.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Hozny
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 285
Registrován: úte kvě 29, 2007 18:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

projekt [asi hotovo]- Orange case by Johny Stone

Příspěvek od Hozny »

Tak to mám hotový byla to fuška ale řek bych že výsledek stojí celkem za to....



Obrázek

TADY VÍC:


http://rdsoft.xf.cz/HONZA_SKALA/Case


Moc se mi do toho původně nechtělo, ale už jsem tu skríň měl pěkně dlouho, a navíc to je eurocase takže bylo rozhodnuto.

ÚPRAVY: 1) Vyvrtání direk do předního krytu pro lepší sání vzduchu sériových fanů (to už sem udělal předtim)

2)vyříznutí díry do bočnice

3)kompletní přelakování

4)nalepení skla vteřiňákem :D

5)přidání kvalitních svítících fanů: ARCTIC FAN PRO 2 L TC,

6)seskládání všeho kromě jedné staré mechaniky která to kazila

Ještě plánuju do case dát nákou tu antizvukovou izolaci, modrý a červený neon a na zem zrcadlo.
Samozřejmě jako další na řadu prijde úprava HW!


A pište k tomu něco :!:

HW: CPU: Intel pentium 4 2,1GHz @ 2,4GHz, RAM 2x 256mb 266MHz, GRAFIKA nVidia GeForce MX 440, HDD 60GB
Naposledy upravil(a) Hozny dne čtv čer 14, 2007 20:38, celkem upraveno 1 x.
POM4R4NC
Nováček
Nováček
Příspěvky: 28
Registrován: ned led 07, 2007 10:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od POM4R4NC »

zrkadlo ok, ale modry a cerveny neon? fuj, nechapem ludi co tam rvu co najviac svetla a potom machruju aky su cool
ked to uz chces podsvietene tak aspon jednou farbou :)
inac, mal by si stou mechanikou nieco robit
inac case pekna

BTW: neviem ci ti antizvukovka pomoze, kedze nebudes moct vylozit aj bocnicu...teda mozes, ale potom by to plexo nemalo zmysel
RDT
Nováček
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: sob čer 09, 2007 17:57

Příspěvek od RDT »

Když se na to teď tak dívám, tak bude fakt možná lepší použít jenom modré neony, když už jsou modré fany. Protože oranžová case a k tomu ještě červený a modrý neon už je cirkus... Původně jsem autorovi sice navrhnul dvě barvy neonů, ale to jsem ještě neviděl kompletní case
:oops:
Ještě když se časem nastříká komplet mechanika (asi také oranžově), tak to bude úplně best :)

Jinak k tomu odhlučnění: Když se na spod dá zrcadlo a na průhlednou bočnici nic, tak zbyde ještě vrch a ostatní oblasti na odhlučnovací hmotu. Sice nebude účinek 100%, ale tak cca 40% by to udělat mohlo (s porovnáním s úplně pokrytým vnitřkem).
Vždyť např. povedený modding ISAAC používá též nějaké to odhlučnení a má průhlednou bočnici: http://pcmark.info/viewtopic.php?t=278
Sony Vaio UX380N (100GB), Sony Vaio P92KS (@ 2.4GHz)
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Tak tohle mi moc nesedí. Je to moc barevný, ale to je moje věc. ;)
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Ty jsi to natíral štětkou ?? :-o
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Uživatelský avatar
Hozny
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 285
Registrován: úte kvě 29, 2007 18:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

???

Příspěvek od Hozny »

Štětkou...?.....!.... :?:...........Jesli tu otázku mylíš vážně tak ne, stříkal sem to sprejem :)
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Tak to asi klame ta fotka, protože já tam vidím tahy stětcem. ;)
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
RDT
Nováček
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: sob čer 09, 2007 17:57

Příspěvek od RDT »

Tak to bude asi jedině komprimací těch fotek :x, i když mě to tak nepřipadá... Štetcem... :D :lol:
Fotil jsem to já, takže se případně omlouvám :oops:
Sony Vaio UX380N (100GB), Sony Vaio P92KS (@ 2.4GHz)
Uživatelský avatar
Hozny
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 285
Registrován: úte kvě 29, 2007 18:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Help

Příspěvek od Hozny »

Potřeboval bych jenom vědět jakou barvu neonů by ste mi doporučili... Dík ;)
SiMpLe
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 508
Registrován: čtv kvě 17, 2007 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Help

Příspěvek od SiMpLe »

Hozny píše:Potřeboval bych jenom vědět jakou barvu neonů by ste mi doporučili... Dík ;)
Mno mě se u toho líbý ty modré, ale pokud chceš být odlišný od normálu, tak jdi do takových těch černobílých - viděl jsem to na vlastní oči, nádhera :)
<3 Progaming, grafika, moviemaking, počítače.
Intel QuadCore Q9550 2,76GHz @ 3,66GHz, Kingston HyperX 4GB BlackEd. 1064MHz, Asus P5Q-E, 1,32T HDD's (1T Seagate Barracuda 32MB, 7.200 + 320GB Seagate Barracuda 16MB, 7.200 [backup]), DVD Samsung SH-S223B, CM Dominator 690 KWN1 NVIDIA Edition, GIGABYTE GTX275 OC 896MB , Xigmatek Dark Knight, Cooler Master Real Power 620W.
modder
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 151
Registrován: pát bře 23, 2007 21:01
Bydliště: Presne mezi Klavesnici a Zidli
Kontaktovat uživatele:

Re: Help

Příspěvek od modder »

Hozny píše:Potřeboval bych jenom vědět jakou barvu neonů by ste mi doporučili... Dík ;)
Pekna Barevna kombinace az na tu Dvd-Romku a podsviceni se da resit i LEDkama...Mas vic na vyber...a dal bych tam oranzovej nb bilej neon..nb ledky ve stejnych barvach
DjKukuc
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: stř kvě 02, 2007 14:39
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od DjKukuc »

At žije merkur :D
víc nemužu dodat :P :oops: :D
AMD Athlon 64 7750 2.7GHz + AC Freezer 64 rev.2 - 4GB DDR2 1066MHz A-DATA EE,Gigabyte MA74-GM - WD3200AAJS 320GB - Samsung Spinpoint F3 500GB - ASUS EAH5770/DI2/512MB DDR5 - Seasonic 400W T3,Genius HomeTheater 5050

Po dvou letech opět pořádná mašinka :-)
Uživatelský avatar
Lhotis
Nováček
Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: pon pro 29, 2008 13:10
Bydliště: Votice

Re: projekt [asi hotovo]- Orange case by Johny Stone

Příspěvek od Lhotis »

No lakování co se týče kvality tak je z těch fotek hezký ale při řezu tý bočnice nam ta pilka nějak ujela že?:D(levý horní roh) A oranžová s modrou mě taky nesedí ale tvoje case.
Asus P5B Premium, Intel C2D 2,4 gHz, Patriot 4Gb, Gigabyte GTX460, Samsung F3 1TB+Hitachi 250Gb
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
z6532720
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: úte čer 28, 2011 03:47

Re: projekt [asi hotovo]- Orange case by Johny Stone

Příspěvek od z6532720 »

thumps up for your article, great post... Cheap wedding dress
Deny

Re: projekt [asi hotovo]- Orange case by Johny Stone

Příspěvek od Deny »

Hele kámo, nevím jestli to byl tvůj první projekt nebo je jich víc ale jedno slovo: Nice!

Řeknu ti ,že to co si dovedl ty bych ani ja nezvladl :D ja jsem rád že jsem si na svoji case navrtal dva přepinaky na fany a tím pro mně veškery tuning končí :D

Je sice pravda že Oranžová a do toho dvě barvy červenou a modrou.. ale co. tvoje představivost..

Prostě u mně palec hore! vím že tu jsou i jinačí a lepší projekty ale nejsem až taky professional :D
Odpovědět