Download | Programy

Dotaz

Ovladače grafických karet, ovladače zvukových karet, ovladače tiskáren apod. ke stažení, nastavení ovladačů a řešení problémů s ovladači

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

Vojek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: ned čer 10, 2007 18:20
Bydliště: Kralovkse porici,lazenska42
Kontaktovat uživatele:

Dotaz

Příspěvek od Vojek »

Prosim chci se zeptat.kdyz mam jeden ovladac nainstalovany a nainstaluji tam druhy,ktery ma vetsi verzi.tak se ten prvni co jsem tam mel tim druhym prepise nebo jak to je a naopak kdyz tam amm vitsi verzi a chci dat mensi pujde to?A prosim bych nejnovejsi ovladac na grafickou kartu ktera je GF 7600GT.prosim vas o to aby mi slo poradne WORLD OF WARCRAFT a CALL OF DUTY 2 a to udelam jedine novym ovladacem tak prosim moc dejte mi odkaz.
chci mit rychlyho kompa.......
Rebel44
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 231
Registrován: sob led 20, 2007 11:02
Bydliště: Beroun

Příspěvek od Rebel44 »

U Catalistu (ovladace ATI) se puvodni pri instalaci automaticky nahradej novima - u NV nevim jestli je to stejny - pokud pouzijes drivercleaner na odstraneni puvodnich a az pak nainstalujes novy tak nic nezkazis :D ;)

Nejnovejsi ovladace najdes na strankach nVidie - to snad najdes... ;)
ASUS P5B-E, Core2Quad Q6600 @3,3Ghz - chladič Thermalright Ultra120 Extreme, HD2900XT, 4x1GB A-DATA 800MHz, 320GB SATA2 Seagate 7200.10, Stacker 831, Enermax Infiniti 720W, 24" LCD AL2423WVista 64bit
Obrázek
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Já když měním ovladače, tak vždy odinstaluji staré, pročistím registry a pak teprv nainstaluji nové. Je to můj postup a zatím žádné kolize. ;)
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
matri.x
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte čer 19, 2007 09:18

Příspěvek od matri.x »

tak já jsem vždy jen přeinstaloval novějším a bylo hotovo. Ono si to přece samo akualizuje ovladače. Teda u Ati a nvidia mi to tak dělá.
Odpovědět