Download | Programy

Koss Porta Pro

Zdroje, monitory, tiskárny, scanery, myši, klávesnice, zvukové karty, CD a DVD mechaniky a další

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Uživatelský avatar
xmickey
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 565
Registrován: sob pro 16, 2006 19:27
Kontaktovat uživatele:

Koss Porta Pro

Příspěvek od xmickey »

Legenda stále žije... Má je tady někdo ? Půjdeme o nich pokecat !! ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
StenCZ
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 383
Registrován: čtv led 04, 2007 22:34
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StenCZ »

heh, prebasovana zprofanovana legenda ;-)
kdo vyzkousel tyhle http://www.mp3store.cz/prenosna-sluchat ... ser-px-200 a ty kossy tak vi o cem mluvim
Uživatelský avatar
xmickey
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 565
Registrován: sob pro 16, 2006 19:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xmickey »

PX200 jsem slyšel ale zvukově se mi teda vůbec nelíbily !! Navíc jsou uzavřená... To už raději PP nebo PX100 :ch:
Uživatelský avatar
StenCZ
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 383
Registrován: čtv led 04, 2007 22:34
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StenCZ »

njn kazdy ma jina ouska :)
ja jsem si jednu dobu vybiral mezi temito sluchatky a kossy... fakt nesly. kdyz sem chtel poradny basy tak jsem si koupil koss the plug - super do metra, clovek neslysi nic nez muziku. PX200 maj jemny basy (doladi se ekvalizerem) ale uzasny stredy. tam se na ne kossy fakt nemuzou hrabat..
Uživatelský avatar
xmickey
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 565
Registrován: sob pro 16, 2006 19:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xmickey »

Pravda, takové hádky by byly nekonečné, každý to slyší jinak. Ale já uzavřená sluchátka prostě nesnesu... :)

P.S. Pěkná recenze na Porta Pro + Emgeton Porta Cult (Už se neprodávají)
http://www.f-sport.cz/hifinazory/stranky/porta.php
Uživatelský avatar
xmickey
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 565
Registrován: sob pro 16, 2006 19:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xmickey »

Kdo neví o čem je tady řeč...

Historie
Poprvé se objevil tento model přenosných stereo sluchátek v roce 1984. Stanovily výkon a komfort osobního poslechu hudby na celém světě. V průběhu roků přinesly Porta Pro mnoho radosti svým uživatelům a nadšencům, pro které jsme uchovali originální (patentem chráněný) design, který z nich vytvořil ve světě nezaměnitelnou ikonu přenosné hudby. Dnes jsou sluchátka volbou pro vybrané posluchače. Jsou určené pro ty s čistým hudebním sluchem a dodnes jsou nežádanějším obchodním artiklem společnosti KOSS.

Tato sluchátka mají skvělou doživotní záruku...
Příklad: Sluchátka máte pátým rokem, kabel již značně poškozen, molitanové návleky prodřené a ještě si na ně omylem sednete... a ony prasknou. Pošlete sluchátka do servisního střediska firmy KOSS, kde dojde k výměně molitanů, kabelu a prasklé části. Za tento servis zaplatíte paušální částku 300,-Kč. Popř. pokud jste registrovanými zákazníky 50,-Kč. V případě, že Doživotní záruka bude uplatňována na typ Zařízení, které již není v prodeji a nelze jej opravit, bude Vám Zařízení vyměněno za podobný typ ve stejné cenové relaci. Za nějakou dobu si můžete vše zopakovat.

Jeden perfektní web zabývající se právě těmito sluchátky
http://portapro.info/

A na závěr jedno video
http://www.youtube.com/watch?v=-G4wnu0xI4A

A víte kdo byl John C. Koss ? Zakladatel firmy KOSS a vynálezce sluchátek... Važte si této firmy !!
;)
Uživatelský avatar
Zdenek
Čestný člen
Příspěvky: 205
Registrován: stř zář 20, 2006 19:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenek »

Tato sluchátka mám už 4 roky a jsou opravdu super. Kromě toho mám i The Plug a Pro 4 AAT (ta mají o něco slabší basy). Komukoliv je doporučuju. Až na neslyšící, samozřejmě.
Zdenek
Uživatelský avatar
xmickey
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 565
Registrován: sob pro 16, 2006 19:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xmickey »

PRO 4 AAT máš na doma ?
Uživatelský avatar
xmickey
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 565
Registrován: sob pro 16, 2006 19:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xmickey »

Tak už jsou doma... :)
Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Eso Rimmer
Nováček
Nováček
Příspěvky: 52
Registrován: úte čer 26, 2007 13:18

Příspěvek od Eso Rimmer »

Jo, 1984 je dobrej ročník. :cool:


EDIT Awast: Jaký to má význam??
Athlon 4850e + Ninja 2 pasivně, Gigabyte MA78G-DS3H (HD3200), 2x2GB DDR2 800, ViewSonic VX912, Seagate 200GB+320GB, Xonar DX, Samsung SH-S203B, Logitech Trackman Wheel.
Non-PC: Xbox 360, Panasonic FX07, iAudio 5 2GB, Logitech Z-5500

Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
Uživatelský avatar
Eso Rimmer
Nováček
Nováček
Příspěvky: 52
Registrován: úte čer 26, 2007 13:18

Příspěvek od Eso Rimmer »

Obrázek
Athlon 4850e + Ninja 2 pasivně, Gigabyte MA78G-DS3H (HD3200), 2x2GB DDR2 800, ViewSonic VX912, Seagate 200GB+320GB, Xonar DX, Samsung SH-S203B, Logitech Trackman Wheel.
Non-PC: Xbox 360, Panasonic FX07, iAudio 5 2GB, Logitech Z-5500

Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
Uživatelský avatar
eoden
Nováček
Nováček
Příspěvky: 69
Registrován: čtv črc 26, 2007 20:38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eoden »

Vsechny KOSSky sou paráda ja sem si pred dvěma týdny koupil KOSS UR/29.Paradní poslech a ty basy to je prostě KOSS :)
MSI K9NGM (s.AM2),AMD Athlon 3500+ 2.2Ghz,2x1GB Geil DDRII 800Mhz cl4,Sapphire ATi Radeon 1950gt 500/600@627/715,hdd 250GB SATAII
EPICA is best:)
Uživatelský avatar
overclocker123
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 960
Registrován: úte lis 21, 2006 19:17
Bydliště: Rudník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od overclocker123 »

Kolik stojej?
stench
Nováček
Nováček
Příspěvky: 64
Registrován: pát čer 01, 2007 08:56

Příspěvek od stench »

overclocker123 píše:Kolik stojej?
třeba tady: http://www.123mp3.cz/d/koss-porta-pro/
PaRa
Nováček
Nováček
Příspěvky: 68
Registrován: pon srp 20, 2007 11:27

Příspěvek od PaRa »

Mitus Kossek je zbytecne precenovan dejmetomu zvuk Plugu mne vubec neoslovil taky proc kdyz uz se k nam dovazel pecky od Shure ... Sam mam porty nakejch 8-9 let zvuk neni spatnej exualizer nastavenej na flat/normal jinak je to zbytecne prebasovany konstrukcne sou dobre provedeny ... ale hlavni "legendarnost" Kossek tkvi v jejich dozivotni zaruce a faktu ze diky Portam sou "in" ikdyz nezapomenu na hlasky kamaradu pred onema 8-9 lety (tenkrat stali nakejch 2700,-) to sis koupil u vietnamcu ? ;o))))- jinak co do zvuku sou Kossy "precenovany" vseobecne se vi ze zvukove na tom az tak dobre nejsou produkty znacek Sennheiser, AKG, Audio-Technica nebo Beyerdynamic sou trochu nekde jinde ale tak to je krapet o necem jinem pro mne osobne stejne nakonec vitezi Koss ale ne kuli zvuku ale kuli dozivotni zaruce ;o)- kdybych resil co do zvuku tak mam sebou na cesty SENNHEISER HD 25 ale s takovouhle max "upgraduju" na Koss UR/40 ;o))))-

jinak boze kekupujte sluchatka v tehle uchylnejch shopech kdyz uz tak na http://www.sluchatka.net/ ;o)-
E6750, Asus P5B Deluxe/WiFi-AP, 2x1GB A-Data 800MHz, 1600XT 512MB, WD Raptor 36GB/Seagate 2x320GB/WD 1x250GB/Maxtor 1x200GB, Forton 350W, Dell 21" CRT, Logitech S510 Remote + MX1000, x dalsich kravinek ;o)-
Uživatelský avatar
eoden
Nováček
Nováček
Příspěvky: 69
Registrován: čtv črc 26, 2007 20:38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eoden »

ja si koupil KOSS UR/29 na doporuceni testu z http://www.zive.cz
precet sem si i nezavisle recenze a lidi rikali ze sou s nimi spokojeni.
Koupil sem si je primo od ceskeho distributora KOSS a to eurostrar a sem s nima fakt spokojeny.
MSI K9NGM (s.AM2),AMD Athlon 3500+ 2.2Ghz,2x1GB Geil DDRII 800Mhz cl4,Sapphire ATi Radeon 1950gt 500/600@627/715,hdd 250GB SATAII
EPICA is best:)
Uživatelský avatar
xmickey
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 565
Registrován: sob pro 16, 2006 19:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xmickey »

Já koupil porta Pro za 1100,- (i s dopravou) na http://www.sluchatka.net/ :)
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Koss Porta Pro

Příspěvek od Anonymous2 »

Zdravim vsechny Kossare Very Happy Mam problem Sad Potrebuju radu nejakeho dobreho clovicka... Su bud uplnej amater nebo retardovanej.. Poskodil sem si kabel (spatnej kontakt) sluchtko chvilku hraje chvilku ne.. kazdy to podle me zna z vlastni zkusenosti Smile Potrebuju porad na jakou adresu a jak je na reklamaci poslat.. Sluchatka dam do ??krabice?? nebo do ceho? k tomu prihodim to cislo ktery me vygenerovali na dozivotnizaruka.cz hodim jim tam 50kc a odeslu to na adresu? Prominte mi za prachubohy dotazy ale nevim si rady Sad Potreboval bych presny priklad jak a kam sluchtka poslat.... dekuji moc a tesim se na odpoved... P.S. - mam o ne strach Very Happy
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Koss Porta Pro

Příspěvek od Anonymous2 »

mam ich uz 2 roky a som nadmieru spokojny :-))))
Návštěvník

Re: Koss Porta Pro

Příspěvek od Návštěvník »

Anonymous2
jses tady??
Odpovědět