Download | Programy

FIREFOX a TRANSLATOR

Instalace, nastavení, programy ke stažení zdarma, pouze freeware, shareware, trial a demo

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
overclocker123
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 960
Registrován: úte lis 21, 2006 19:17
Bydliště: Rudník
Kontaktovat uživatele:

FIREFOX a TRANSLATOR

Příspěvek od overclocker123 »

Čaw lidi, tak mám menší problémek. Mám jeden simulátor a něco to po mně chce a vždycky mně to hodí na anglické stránky kterým vůbec nerozumím.
A slyšel jsem že na FIREFOX je nějakej TRANSLATOR kterej to z angličtiny přeloží do češtiny. Nevíte kde bych ten plugin sehnal. Teda spíš stáhnul. Pokud možno FREEWARE. :) :) Díky předem.
Uživatelský avatar
oyza
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 487
Registrován: pon led 15, 2007 13:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od oyza »

jo translatory jsou, ale do cestiny jsem jeste nevidel. hod sem stranku a co chces vedet, bude to asi snazsi .]
AMD X3 720BE@3.5 cooled by Thermalright Ultra 120 Extreme + Noctua, Asus M4A78T-E, 3G OCZ XTC Platinum, Toxic HD4870, 3x WDs, NEC dvd, Audigy SE - live at Spire Swordfin, powered by Enermax Liberty 500W. Viewed by ADI 21' CRT + 15" Flat Dell.
Uživatelský avatar
overclocker123
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 960
Registrován: úte lis 21, 2006 19:17
Bydliště: Rudník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od overclocker123 »

https://www.virtualrc.com/downloads/upd ... anguage=de
Já bych řekl že to asi nebude to ořechový. Slyšel jsem že právě je TRANSLATOR na FIREFOX a jednou jsem viděl u kámoše TRANSLATOR na EXPLORER. Tam jenom kliknul přeložit a za chvilku ta stránka naskočila v češtine. :)
Uživatelský avatar
oyza
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 487
Registrován: pon led 15, 2007 13:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od oyza »

no to je, ale jsou placeny .) dela to treba pc translator, web translator atp. ale problem je v tom ze to nejsou freeware.
AMD X3 720BE@3.5 cooled by Thermalright Ultra 120 Extreme + Noctua, Asus M4A78T-E, 3G OCZ XTC Platinum, Toxic HD4870, 3x WDs, NEC dvd, Audigy SE - live at Spire Swordfin, powered by Enermax Liberty 500W. Viewed by ADI 21' CRT + 15" Flat Dell.
Uživatelský avatar
overclocker123
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 960
Registrován: úte lis 21, 2006 19:17
Bydliště: Rudník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od overclocker123 »

Jo tak to je mi k ničemu. :D
Odpovědět