Download | Programy

Spatne cidlo?

Procesory AMD, Intel, VIA a další, přetaktování a řešení jejich problémů

Moderátoři: PCMark, Awast, Moderátoři

Uživatelský avatar
SptF^
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 326
Registrován: sob úno 24, 2007 07:47
Kontaktovat uživatele:

Spatne cidlo?

Příspěvek od SptF^ »

mam mensi problem pred nedavnem sem si zakoupil tento vetrak..http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=25598
everest mi ukazuje ten samy socket ..tedy A..problem je ve vyslednych teplotach..pokud sem mel origos chladic tak procik mel do 50 stupnu..stimto novym chladicem jede na 81 stupnu..je mozne je ze spatna hlavice noveho chladice a ze napr. nedosahne na procik? a neprenasy vetsinu tepla? nvm cim to je..podle everestu sockety souhlasej tak sem se ridil podle toho..kdyby neco..CPU-AMD Sempron, 1750 MHz (10.5 x 167) 2500+
motherboard-PCChips M848A..diky za pomoc..
Rebel44
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 231
Registrován: sob led 20, 2007 11:02
Bydliště: Beroun

Příspěvek od Rebel44 »

1. koukni se jestli si sundal ten plast na spodku chladice
2. dal si tam teplovodivou pastu??? (bach zase ji tam nesmi bejt moc)
3. ujisti se ze je to spravne upevneny k desce (soketu)
ASUS P5B-E, Core2Quad Q6600 @3,3Ghz - chladič Thermalright Ultra120 Extreme, HD2900XT, 4x1GB A-DATA 800MHz, 320GB SATA2 Seagate 7200.10, Stacker 831, Enermax Infiniti 720W, 24" LCD AL2423WVista 64bit
Obrázek
Uživatelský avatar
renox
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 492
Registrován: pon črc 16, 2007 13:24
Bydliště: Praha

Příspěvek od renox »

Nekolikrat jsem videl chladic nasazeny obracene. Na patici je na jedne strane schod, ten samy zoubek je vykrojen na chladici. Pokud je prilozen obracene, tak nedolehne.
Uživatelský avatar
SptF^
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 326
Registrován: sob úno 24, 2007 07:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SptF^ »

tak stimto problemem sem zde uz byl..ze spod chladice je medeny "plech" a na nem sem sundal folii..takovy blbec zas nejsem:D...pasty taky malo..drzi jako jazky za zuby...a ze bych prevratil? tot otazka..takze mi nezbejva nez si dokoupit pastu a skusit to no..jinak si tam dam ten stary chladic..nechci si ten procik jen tak odkourit..a pokud by byl obracene nvm...ridil sem se podle toho origos nasazeneho chladice..tak nvm ..budu muset skusit
Uživatelský avatar
SptF^
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 326
Registrován: sob úno 24, 2007 07:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SptF^ »

ok hosi diky za pomoc..problem sem vyresil..fatal error..vetrak byl obracene..dik za rady..moc pomohla;):)
matri.x
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 139
Registrován: úte čer 19, 2007 09:18

Příspěvek od matri.x »

renox píše:Nekolikrat jsem videl chladic nasazeny obracene. Na patici je na jedne strane schod, ten samy zoubek je vykrojen na chladici. Pokud je prilozen obracene, tak nedolehne.
tak si kámoš pěkně odpálil procák:)
Odpovědět