Download | Programy

mám problémek

Ovladače grafických karet, ovladače zvukových karet, ovladače tiskáren apod. ke stažení, nastavení ovladačů a řešení problémů s ovladači

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

Nook
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv srp 09, 2007 19:05

Příspěvek od Nook »

jn díky taky mě to teďkom napadlo. jinak jsme našel CD které bylo ke komplu asi. Tam bylo instlaovat ovladače zobrazení. Asi ovladače gra. karty a tak. když sjem to dal tak se mi ukíázalo že jsou starší než mám doposud. mám je přeinstalovat nebo radši ne ???
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Jestli tam máš novější, tak nech být. Hlavně ty ovladače čipsetů nainstaluj.
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Nook
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv srp 09, 2007 19:05

Příspěvek od Nook »

Athlon64 píše:Jestli tam máš novější, tak nech být. Hlavně ty ovladače čipsetů nainstaluj.
shit to je co zase :-D Kurník šopa mám v tom guláš :-D jinač ten direct z aprila 2007 jsem nahrál :-))
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Já si tě spletl, už 2 nebo 3 dny tu řeším něco s někým jiným a zamíchal jsem vás, sorry. :oops: :oops:

Když už jsme ale u toho, máš nainstalované ovladače čipsetů ?? To jsou ty ovladače co jsi dostal k desce na CD, mimochodem, jsou velmi důležité. Zjednoduším to, jsou proto aby HW spolupracoval se SW.

Jestli je nemáš nainstalované, hned to naprav. :D Co ten Dx9c, už jsi ho rozbalil ??
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Nook
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv srp 09, 2007 19:05

Příspěvek od Nook »

Athlon64 píše:Já si tě spletl, už 2 nebo 3 dny tu řeším něco s někým jiným a zamíchal jsem vás, sorry. :oops: :oops:

Když už jsme ale u toho, máš nainstalované ovladače čipsetů ?? To jsou ty ovladače co jsi dostal k desce na CD, mimochodem, jsou velmi důležité. Zjednoduším to, jsou proto aby HW spolupracoval se SW.

Jestli je nemáš nainstalované, hned to naprav. :D Co ten Dx9c, už jsi ho rozbalil ??
ok, mno direct mám nahraný, a chtěl bych vědět jak poznám jeslti to mám nahrané, ten win instaloval bratr a je pryč. . totiž tEď jsme na tom sám víš. Tak prostě, nvm ja na to příjdu ale řekl bych že asi ano mám .
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Tlačítko SPUSTIT a zadej Dxdiag, to ti řekne vše o systému directu atd ... ;)
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Nook
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv srp 09, 2007 19:05

Příspěvek od Nook »

Athlon64 píše:Tlačítko SPUSTIT a zadej Dxdiag, to ti řekne vše o systému directu atd ... ;)
sice hezké, ale kde příjdu na to že to mám nahrané, jediná volovina které nerozumím je grafka mno :D jsme na to totál lama :D :oops: :oops: :oops: :oops:
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Když zadáš dxdiag a potvrdíš OK, tak systém načte vše o tvém PC. Verze systému, verze Dx, je to hned na první straně co najede.
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Nook
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv srp 09, 2007 19:05

Příspěvek od Nook »

Athlon64 píše:Když zadáš dxdiag a potvrdíš OK, tak systém načte vše o tvém PC. Verze systému, verze Dx, je to hned na první straně co najede.
no načetlo, a všechny stránky nebyly zjištěny žádné problémy, dal jsem aji testy direct draw aji direct 3d a všechno v pořádku . jinak mám tam direct x90c mno. ale ty chipsety furt nvm :-D
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Víš co, rozeber ten Dx9c co jsi stáhl, bouchni na setup a nainstaluj ten nejnovější Dx9c, ten co tam je se pouze přepíše nebo dopíše co mu chybí, pak dej ovladače grafiky a napiš, jak to jede.

Nejdřív se podívej na CD co jsi dostal k desce a nainstaluj ovladače čipsetů, bude to chtít restart, pak napiš a neboj se něco udělat, je to jen soft. ;)
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Nook
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv srp 09, 2007 19:05

Příspěvek od Nook »

Athlon64 píše:Víš co, rozeber ten Dx9c co jsi stáhl, bouchni na setup a nainstaluj ten nejnovější Dx9c, ten co tam je se pouze přepíše nebo dopíše co mu chybí, pak dej ovladače grafiky a napiš, jak to jede.

Nejdřív se podívej na CD co jsi dostal k desce a nainstaluj ovladače čipsetů, bude to chtít restart, pak napiš a neboj se něco udělat, je to jen soft. ;)
jn je to jen soft, dostal jsme před rokem mp3, chtěl jsme si tam dát písničky, tak jsem vložil do počmana usb kabel a nic, tak sem nahrál ovladače na win98 nebo tak něco a pokaždé když sjem spustil win mi to vyhodilo windows dos tabulku něco proletělo ani sem to nestačil přečíst a počítač se restartoval, pokaždé to tak udělalo, tak te
ďkom s ovladačema opatrně. jinak ty chipsety mám nahrané . .
Odpovědět