Download | Programy

mám problémek

Ovladače grafických karet, ovladače zvukových karet, ovladače tiskáren apod. ke stažení, nastavení ovladačů a řešení problémů s ovladači

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

Nook
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv srp 09, 2007 19:05

mám problémek

Příspěvek od Nook »

Takže. Některé hry se mi lagujou a některé jedou jakoby z pomaleně. . nevím čím to je. mám docela dobrý počítač a dobrou ramku. ale grafku mám GEFORCE 6200 TC , 256 mb. . . Nevím jeslti je to grafikou nebo directem , ale prostě mi blbnou hry., Třeba GTA San Andreas . Jede mi ta hra zpomaleně. . mám asi directx 9 nebo nevím, myslíte že by mi direct x9.0c pomohl ? a další. nahraju si hru Day Of Defeat Source. Zapnu hru, a počítač se mi restartuje. co je stím nevíte???
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

To je poměrně málo, to jak jsi popsal problém. Co máš za systém ?? Jaké ovladače ?? Dx9 asi máš jinak by ti asi Andreas nenaskočil, ale napiš toho trošku více. Jakou máš sestavu, jaký zdroj ?? Prostě rozepiš se. ;)
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Nook
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv srp 09, 2007 19:05

Příspěvek od Nook »

Athlon64 píše:To je poměrně málo, to jak jsi popsal problém. Co máš za systém ?? Jaké ovladače ?? Dx9 asi máš jinak by ti asi Andreas nenaskočil, ale napiš toho trošku více. Jakou máš sestavu, jaký zdroj ?? Prostě rozepiš se. ;)
no kámo to kdybych věděl :-D prostě
Intel Pentium 4 , 2.67 ghz, 1.00 Gb Ram, Ge Force nVidia 6200 TC . . .
Podrobně se rozepsat, to až mi mamina dá jako papíry od komplu . . . a když se podívám na podrobnosti nbo co to je, tak je tam :
Verze Directx : DirectX 9 nebo vyšší.
Tak nevím prostě mno . . .
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Zkus přeinstalovat ovladače grafické karty, zkus starší, nebo naopak novější, ale musí podporovat tvou kartu - tady jsou nejnovější ovladače a karta je podporuje - http://www.nvidia.co.uk/object/winxp_2k_162.18_uk.html ;)

Jen pro jistotu, ovladače čipsetů máš nainstalované ?? To jsou ty ovladače co jsou k desce. ;)

Zkus přeinstalovat DX9c WinXP SP2 je obsahuje, ale musí se aktualizovat, tady je link na nejnovější - http://www.microsoft.com/downloads/deta ... fb2a71e99f

Jestli se ti restartuje hra při zátěži, tak se podívej na teploty grafické karty, processoru, dobrý program co ti řekne vše o PC je Everest. Jaký máš zdroj ??

Pročisti počítač od Malware, udělej defragmentaci atd .... údržba počítače.
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Nook
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv srp 09, 2007 19:05

Příspěvek od Nook »

Athlon64 píše:Zkus přeinstalovat ovladače grafické karty, zkus starší, nebo naopak novější, ale musí podporovat tvou kartu - tady jsou nejnovější ovladače a karta je podporuje - http://www.nvidia.co.uk/object/winxp_2k_162.18_uk.html ;)

Jen pro jistotu, ovladače čipsetů máš nainstalované ?? To jsou ty ovladače co jsou k desce. ;)

Zkus přeinstalovat DX9c WinXP SP2 je obsahuje, ale musí se aktualizovat, tady je link na nejnovější - http://www.microsoft.com/downloads/deta ... fb2a71e99f

Jestli se ti restartuje hra při zátěži, tak se podívej na teploty grafické karty, processoru, dobrý program co ti řekne vše o PC je Everest. Jaký máš zdroj ??

Pročisti počítač od Malware, udělej defragmentaci atd .... údržba počítače.

j defragmenatici jsem dělal dneska, aji adaware a všechno. teplota kolem 65 °C. . ale nikdy se mi to nestlao jenom u hry half life 2, a dodu 2, jinak řeknu cs source mi vcelku jde. . . co dále, možná to bude directem x90c . . jaký je rozdíl v 90 a 90c ,,, potom máám win xp home edition Service PAck 2
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Máš ty hry originální ??
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Nook
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv srp 09, 2007 19:05

Příspěvek od Nook »

Athlon64 píše:Máš ty hry originální ??
nemám ale když jdou kámošovi, má 1.88 ghz, 512 mb ram a ATI RADEONKu, tak to sand by ělo jít i mě ne ?
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Určitě mělo, ale může na to mít vliv hodně skutečností. Přeinstaluj ten Dx9c, pak zkus ty ovladače a pak napiš.
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Nook
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv srp 09, 2007 19:05

Příspěvek od Nook »

Athlon64 píše:Určitě mělo, ale může na to mít vliv hodně skutečností. Přeinstaluj ten Dx9c, pak zkus ty ovladače a pak napiš.
když nahraju ten direct x zt toho odkazu, neposere mi to kompa jo ???? teď ho rodiče hodně potřebuji
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Neboj, jen upgraduje ten co tam je teď. ;)
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Nook
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv srp 09, 2007 19:05

Příspěvek od Nook »

Athlon64 píše:Neboj, jen upgraduje ten co tam je teď. ;)
mno spustil jsem setup. Dal jsem ANO. A pak se mi ukázalo kam chcu ty blbosti nahrát. Co tam mám napsat ? kam chcu nebo musím přepsat direct x který mám?? nebo nvm . . prostě se mi ukázala cesta :

Please type the location where you want to place the extracted files.

mno a pod tím OK, BROWSE, CANCEL. xD sem asi lama :D
Nook
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv srp 09, 2007 19:05

Příspěvek od Nook »

Nook píše:
Athlon64 píše:Neboj, jen upgraduje ten co tam je teď. ;)
mno spustil jsem setup. Dal jsem ANO. A pak se mi ukázalo kam chcu ty blbosti nahrát. Co tam mám napsat ? kam chcu nebo musím přepsat direct x který mám?? nebo nvm . . prostě se mi ukázala cesta :

Please type the location where you want to place the extracted files.

mno a pod tím OK, BROWSE, CANCEL. xD sem asi lama :D

pls HEALP :D
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Nemáš nějakou novou hru ?? Jestli ano, použij Dx9c co je u hry, to bude asi nejrychlejší. ;)
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Nook
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv srp 09, 2007 19:05

Příspěvek od Nook »

Athlon64 píše:Nemáš nějakou novou hru ?? Jestli ano, použij Dx9c co je u hry, to bude asi nejrychlejší. ;)
tyx já mám tolik her že nvm jaká je nejnovější :-D to je problém hold :D:D:D teď moc her nehraju , jenom chcu aby mi šel day of defeat prostě mno . . . a tento nejnovější direct x90c by mi možná pomohl. jenže prostě to je nějaké moc lol.
Nook
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv srp 09, 2007 19:05

Příspěvek od Nook »

Nook píše:
Athlon64 píše:Nemáš nějakou novou hru ?? Jestli ano, použij Dx9c co je u hry, to bude asi nejrychlejší. ;)
tyx já mám tolik her že nvm jaká je nejnovější :-D to je problém hold :D:D:D teď moc her nehraju , jenom chcu aby mi šel day of defeat prostě mno . . . a tento nejnovější direct x90c by mi možná pomohl. jenže prostě to je nějaké moc lol.
nemohli by jste sem dát ješětě nějakej jinej funkční direct x 90c :-)) pleas :D
Nook
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv srp 09, 2007 19:05

Příspěvek od Nook »

dobré ,už jsme is nahral directx 90c ze hry Hitman 4. . není moc stará. Uviíme jak se povedete, jinak dikes, a můžete to tu smazat ten topic.
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

No Hitman 4 má už něco za sebou, ale mělo by to stačit. Jinak tady jsou linky na Dx9c přímo z tohoto fóra - http://pcmark.info/viewtopic.php?t=141
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Nook
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv srp 09, 2007 19:05

Příspěvek od Nook »

jj toho jsem si všiml ale váhal sjem :-D Pořád váhám s těma ovladačema, teďkom bych si nerad dodělal kompa tím, že stáhnu jienj ovlaač. potřeboval bych vědět jeslti na sto pro fachčí omfg.
Nook
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: čtv srp 09, 2007 19:05

Příspěvek od Nook »

ale ačkoliv stáhnu direct x90c z roku 2007 aji 2006 prostě to po mě chce abych zadal místo kam to mám nainstalovat a nechcu se stím trbat žeto nahraju špatně a tak . . .
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jackal »

Já tu instalačku nemám, dělám upgrade z nových her, ale mám dojem, že to je pouze jako zabalené, zadej cestu třeba do složky kde máš stažený ten Dx9c a rozdělej to, pak jen klasický Setup a mělo by se instalovat. ;)
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Odpovědět