Download | Programy

NOD 32 download

Problematika virů a antivirů, zabezpečení PC, firewall, spyware, kontrola logu, hesla, webové prohlížeče

Moderátoři: mozek007, Ryan, Moderátoři

Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2081
Registrován: čtv led 05, 2006 22:08
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

NOD 32 download

Příspěvek od PCMark »

NOD 32 je kvalitní antivirový program od Slovenské společnosti Eset. NOD 32 získal již 45 ocenění VB100%. NOD32 je již vyvíjen skoro 20let. NOD 32 se vás snaží chránit před klasickými viry, reklamním adware, spyware, nebezpečnými rootkity, červy a phishing e-maily.
Můžete si vyzkoušet 30 denní verzi zdarma.


NOD 32 download (trial):
NOD 32 download

V současné době (kdy již freeware Active Virus Shield není dostupný) se dá o koupi licence pro NOD 32 uvažovat.

Jaké máte zkušenosti s komerčními AV? Já stále ještě používám roční licenci na Active Virus Shield - až mi vyprší, tak budu uvažovat, zda vůbec nějaký AV potřebuji.
Naposledy upravil(a) PCMark dne pát pro 07, 2007 18:38, celkem upraveno 1 x.
Hezký den Vám přeje Marek Maťovka
E2140 1600@3120MHz(390x8 1,4V), Gigabyte P35-DS3R, 2x1GB Geil 1000MHz, Gainward 8600GT, Samsung HD501LJ 500GB, Seasonic S12 430W, HP LP2065 - 20" LCD 1600x1200 S-IPS, Razer Diamodback Plasma L.E., Razer EXactMat
Navštivte také: SWMag HerniMag
Uživatelský avatar
Maarvin
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 399
Registrován: pát čer 22, 2007 07:43
Bydliště: kousek od Prahy

Příspěvek od Maarvin »

Symantec AntiVirus.
Nikdy žádný problém - tedy nahlášených dost, ale žádný vpuštěn.
Alespoň co vím tedy. :D
Ryan
Čestný člen
Příspěvky: 316
Registrován: sob dub 21, 2007 11:05
Bydliště: tam kde je přístup k netu:-) / Českomoravská Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ryan »

Zůstávám věrný Kaspersky Internet Security...
Cliff
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 814
Registrován: čtv lis 23, 2006 13:01

Příspěvek od Cliff »

Ryan píše:Zůstávám věrný Kaspersky Internet Security...

no tak ten už ani nechci vidět, měl sem ho chvíli a oproti nodu je to sr...
Ryan
Čestný člen
Příspěvky: 316
Registrován: sob dub 21, 2007 11:05
Bydliště: tam kde je přístup k netu:-) / Českomoravská Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ryan »

Cliff píše:
Ryan píše:Zůstávám věrný Kaspersky Internet Security...

no tak ten už ani nechci vidět, měl sem ho chvíli a oproti nodu je to sr...
Jsem zvědavý na čem mi to vaše tvrzení chcete dokázat... čekám na argumenty...
Cliff
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 814
Registrován: čtv lis 23, 2006 13:01

Příspěvek od Cliff »

Jsem zvědavý na čem mi to vaše tvrzení chcete dokázat... čekám na argumenty...

Já nepotřebuju něco dokazovat , měl sem oba dva antiviry a nod je prostě lepší, než sem nastavil Kasperského tak aby mohl stahovat a neblokoval mi stahováni a hry tak u noda nemusím nastavovat nic, navíc se mi zda, že má lepší detekci nod než Kaspersky. S tím nastavenim nevím jak to máš ty ale mě to docela štvalo. S nodem sem neměl nidky problémy ale s Kasperskym jo.
Ryan
Čestný člen
Příspěvky: 316
Registrován: sob dub 21, 2007 11:05
Bydliště: tam kde je přístup k netu:-) / Českomoravská Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ryan »

Porovnáváte NOD32 a Kaspersky antivirus nebo NOD32 a Kaspersky Internet Security?
Cliff
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 814
Registrován: čtv lis 23, 2006 13:01

Příspěvek od Cliff »

Ryan píše:Porovnáváte NOD32 a Kaspersky antivirus nebo NOD32 a Kaspersky Internet Security?
Nevidím vtom velký rozdíl akorát, že internet security má navíc ochranu proti spamu, hackrum a spywareru ( ta ochrana spyware je o ničem) a proti těm hackrum taky není nějak učinný. A Kaspersky anti. je klasický antivirus, který je zaměřen převážně na PC a ne na net.
Ryan
Čestný člen
Příspěvky: 316
Registrován: sob dub 21, 2007 11:05
Bydliště: tam kde je přístup k netu:-) / Českomoravská Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ryan »

no právě potom tedy nechápu co porovnáváte... Kaspersky antivirus je na nastavení stejně složitý jako NOD32. zatímco KIS je složitější v tom, že integruje antispyware, proactive ochranu, ochranu pro elektronickou poštu, antispam, parental control a hlavně FIREWALL. Nic z toho NOD32 nemá, takže porovnáváte neporovnatelné a je chyba u vás, že v tom nevidíte velký rozdíl. Rozdíl v tom je a více než velký...
Cliff
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 814
Registrován: čtv lis 23, 2006 13:01

Příspěvek od Cliff »

Sem zkoušel oba dva takže
Internet seruity- slabý spyware a ochrana proti hackrum, divné nastavování pro některé ktřeří se setkávají s Kasperským poprvé je to zmatené. Kaspersky antviru - horši detekce, kontrola je pomalejší aspoň to bylo tak umně.
Dom

Re: NOD 32 download

Příspěvek od Dom »

No kámo s NODem32 nemáš problém protože ti nic nenajde odinstaluj ho nainstaluj Kasperskeho a ten ti hned něco najde protože NOD 32 je shit a to myslím i ten nový Smart Security měl jsem ho a sotva jsem ho odinstaloval a nainstaloval Kasperskeho našel mě dva trojáky.
Uživatelský avatar
Zelenka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: úte zář 02, 2008 14:41

Re: NOD 32 download

Příspěvek od Zelenka »

tak to nevím, jaké teda máš zkušenosti s výrobky NOD, ale já ho používám už dlouho, a nemám s ním žádný problém. Všechny ostatní antiviry mi dělaly různé problémy a pořád nějaké viry přehlížely, ale NOD mi to nedělá.
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: NOD 32 download

Příspěvek od Anonymous2 »

Zdravím
měl jsem trial verzi nodu, po vypršení jsem ho odinstaloval a potom mi přestal jet net. Píše to k jakékoliv síti: připojeno s omezeným přístupem. Ve správě počítače vidím, že je ke každému síťovému adaptéru nějaký Eset Personal Firewall Miniport a nepomáhá ani když je zakážu, odinstalovat nejdou. Ted jsem si noda stáhl znovu, ale porad to nejede. Mám vistu. Můžete někdo pomoct? Děkuju moc
Miro

Re: NOD 32 download

Příspěvek od Miro »

Ahoj mam rovnaky problem, poradil ti niekto alebo si to vyriesil?
Odpovědět