Download | Programy

JAK VYPALIT DVD ABY SLO VE STOLNIM DVDcku

Instalace, nastavení, programy ke stažení zdarma, pouze freeware, shareware, trial a demo

Moderátor: Moderátoři

ziza
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: sob kvě 15, 2010 15:42

Re: JAK VYPALIT DVD ABY SLO VE STOLNIM DVDcku

Příspěvek od ziza »

Ahoj... prosím o radu..
Mám koncert ve složce VIDEO_TS, procital sem tu vaše příspěvky, a zkusil všechny možnosti, jak to narvat do DVDčka... ale ani jedna možnost neuspěla :(
1) Klasické vypálení - hodil sem složku VIDEO_TS na DVD a vypálit - -> dam to DVD přehrávače, CANNOT PLAY THIS DISC ! - kde je chyba?
2) DVD Shrink - nacpal sem to do nej a dal BackUP!... schroustalo to a pohoda -> dam to DVD přehrávače, CANNOT PLAY THIS DISC ! - kde je chyba?
3) Nero DVDvideo - nachazel sem to tam, a dal vypalit - naskocila hlaska, ze kompabilita probehla neuspesne.. pri pokracovani se muze stat, ze disk nepujde prehrat.. otevru info - pise se tam.. ze soubory VTS_01_0.BUP - VTS_xx_0.BUP a VTS_01_0.IFO - VTS_xx_0.IFO mají být stejné .. pritom kouknu na velikost techto dvou souboru, a sou stejne velke !!! -> kde je chyba?

vcera sem to vypaloval asi 12x.. vzdycky kdyz me napadlo neco novyho.. a stale -> dam to DVD přehrávače, CANNOT PLAY THIS DISC !!!

Nevite proc?
palil sem to na 11x na DVD-RW .. a 1x na DVD-R .. v obou DVD verzich neuspesne... :(
Ale zajimave je.. ze at sem to vypalil jakkoliv... v PC se mi to ihned spustilo a jelo tak jak ma.. :)

Prosíím, rychle poraĎte
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: JAK VYPALIT DVD ABY SLO VE STOLNIM DVDcku

Příspěvek od Camazoo »

většina DVD přehrávačů umí DivX, převeď to do toho a vypal
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
ziza
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: sob kvě 15, 2010 15:42

Re: JAK VYPALIT DVD ABY SLO VE STOLNIM DVDcku

Příspěvek od ziza »

ok..ale me jde hlavne o to menu co ta slozka VIDEO_TS obsahuje.. jako avicko samotny sehnat neni problem.. ale ja prave potrebuju to spešl menu k tomu :D

takze kdyz to prevedu, budu tam mit i tadyty dopňky?

Tak co?? síím poraďte :))
bagrball
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: ned bře 04, 2012 10:26

Re: JAK VYPALIT DVD ABY SLO VE STOLNIM DVDcku

Příspěvek od bagrball »

Camazoo píše:většina DVD přehrávačů umí DivX, převeď to do toho a vypal
Já vypálil už desítky a desítky filmů (různé vypalovačky, různé počítače, různá DVD mechanika, různé DVD přehrávače - už to zkoušíme fakt roky) - ještě ani jeden (fakt ani jeden) jsme na stolním dvd přehrávači nepřehráli.
Tady odpovídá spousta lidí, jak je to jednoduché. Dobrá! - Já si stáhnu z ulozto tři filmy a tyto tři filmy chci vypálit na jedno DVD tak, abych ho mohl přehrát ve stolním přehrávači. JAK TO MÁM, PROSÍM VÁS, UDĚLAT????

Jestli někdo má nějaký postup, tak mi ho, prosím, napište na tovin@seznam.cz

Děkuju moc :-)
Odpovědět