Download | Programy

Hledám lidi pro nový projekt

Nabídka a poptávka práce

Moderátor: Moderátoři

michal07
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: úte zář 11, 2007 18:11
Kontaktovat uživatele:

Hledám lidi pro nový projekt

Příspěvek od michal07 »

Před týdnem jsem spustil nový portál, který se bude zabývat informačními technologiemi. Především programováním a sítěmi.
Proto bych chtěl touhle cestou najít budoucí spolupracovníky, kteří mají zájem podílet se na zajímavém projektu.
Je mi téměř jedno, jaké máte znalosti. Stačí mi napsat co ovládáte a určitě se nějak dohodneme. Ale především hledám lidi na tyto pozice:

- redaktor (zatím programovací jazyky, je úplně jedno jaký; uvítám i znalce technologií Cisco)
- korektor s dobrou znalostí českého jazyka

U všech pozic požaduji dobré vycházení se stávajícími členy.
Nejde mi o to, aby se mi ozvali lidi, kteří napíšou jeden článek za měsíc. Jde mi o to, aby se ti, co se ozvou a budou mít zájem s námi spolupracovat, dostatečně věnovali práci a týmovému rozvoji.

Nabízím:
Nic :). A v tuhle chvíli potenciální zájemci ztrácí zájem a opouštějí tento topic. V tuhle chvíli vám opravdu nemohu nic nabídout. Mám zajištěnu reklamu, ale nic z ní nekápne. Proto žádám ty, kteří se dočetli až sem, pochopili mojí situaci. Čím víc lidí se ozve, tím dřív se web dostane do pořádného provozu. A z toho také vyplývají odměny pro vás.


Takže v případě vašeho zájmu se, prosím, ozvěte na můj e-mail: ciasnocha.michal@gmail.com
A ještě to nejdůležitější - Jedná se o stránku http://www.switch-world.cz
krishke
Nováček
Nováček
Příspěvky: 83
Registrován: čtv čer 07, 2007 14:33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krishke »

Korektor by se hodil? Napiš mi na e-mail krishke@gmail.com
Obrázek
Odpovědět