Download | Programy

Problem s HP F380

Zdroje, monitory, tiskárny, scanery, myši, klávesnice, zvukové karty, CD a DVD mechaniky a další

Moderátoři: Awast, Moderátoři

sifonik
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: ned dub 15, 2007 11:43

Problem s HP F380

Příspěvek od sifonik »

Mam problem s instalaciou multifunkcneho zariadenia od hp.Presne HP F380 stale sa nechce nainstalovat skener ... kopirka funguje aj tlaciaren ale skener ani za sveteho nejde ...uz som skusil vsetko aj ine ovladace z netu ... 100 krat nainstalovane vsetkymi moznymi sposobmi a stale nic... nevie niekto poradit co s tym ??? Dik
Uživatelský avatar
J.A.C.K.
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř črc 19, 2006 23:09

Příspěvek od J.A.C.K. »

Přes léto jsem byl na brigádě v servisu HP a tak mužu říct, že F380 nepatří k těm nejkvalitnějšim, je to taková tiskárna pro masy.
Takže pokud si jseš jistej, že to instaluješ správně a správně to ovládáš a stále to nefunguje, tak neváhej a pošli to na reklamaci. Co jsem tam byl, tak si myslim, že HP má docela rychlý reklamační postup nebo teda v rámci mezí. (na brigádě jsme se neflákali a dělali, ale to byste nevěřili, kolik tiskáren tam prošlo za den.)
Lidi tam posílali tiskárny i kvůli uplnejm blbinám, který snad napadnou každýho logicky smýšlejícího člověka, který si přečetl příručku, takže neboj, nebudeš první.
Buď něco najdou nebo ne a budeš mít jistotu, že chyba je na tvé straně a ne tiskárny.

PS: Pokud bys tam volal, tak na techniky nekřič, nenadávej, protože na to nemaj náladu, jako já jsem se půl hodiny hádal s nějakým člověkem z Budějovic, co jsem to za kreténa a hovado, že mu nechci uznat neoprávněnou reklamaci. Krátce, stručně a přesně popiš svůj problém a oni se ho pokusí vyřešit.
Odpovědět