Download | Programy

problem se zvukem 5.1

Diskuze o základních deskách, nastavení biosu, flashování biosu apod.

Moderátoři: Awast, Moderátoři

check
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: sob zář 22, 2007 11:34

problem se zvukem 5.1

Příspěvek od check »

Mám problém, když dám test ve windowsech (mám visty) hrajou mi všechny bedny, ale když zapnu cokoli jiného tak mi hrajou jen 2 přední reproduktory. Mám integrovanou zvukou Soundmax 7.1channel a základní deska je Asus M2N32-SLi Deluxe
dík za rady :|
Uživatelský avatar
renox
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 492
Registrován: pon črc 16, 2007 13:24
Bydliště: Praha

Příspěvek od renox »

a co to znamena, cokoli jineho? V jednotlivych aplikacich je casto treba nastavit, ze ma byt zvuk 5.1 (u DVD napr.) nebo u her. Ktera aplikace konkretne zlobi?
Pentium Dual Core 2,00 GHz | ARCTIC Freezer 7 PRO | 2x 2048 MB OCZ 1150 DDR2 | GAINWARD BLISS 8800GT Golden Sample | Seagate 160 GB SATA II + WD Caviar Black 500GB SATA II | DVD RAM ASUS DRW-1814BLT | GIGABYTE P35-DS3R | REPRO GENIUS Home Theater SW-5.1 | CoolerMaster Mystique 632 + Fortron 500W
check
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: sob zář 22, 2007 11:34

Příspěvek od check »

prostě když pustím cokoli film hry hudbu hrajou jen ty 2 přední repráky
Uživatelský avatar
Maarvin
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 399
Registrován: pát čer 22, 2007 07:43
Bydliště: kousek od Prahy

Příspěvek od Maarvin »

Otevři si ovládací panel zvukové karty a tam někde musí být nastavení simulace surround zvuku ze stereo zdrojů.
Jde o to, že mp3, divx a podobný věci jsou jen ve stereu (až na vyjímky), takže zvukovka to pouští jen do dvou předních kanálů. Někde v softwaru ke tvojí zvukovce bude něco jako Stereo surround, 3D surround ....
Nevím jak se to přesně u týhle konkrétní zvukovky jmenuje, ale určitě to tam někde bude.
check
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: sob zář 22, 2007 11:34

Příspěvek od check »

vyzkouším a dám vědět
Odpovědět