Download | Programy

Obnova smazaných souborů OpenOffice

Instalace, nastavení, programy ke stažení zdarma, pouze freeware, shareware, trial a demo

Moderátor: Moderátoři

T.gaca
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř kvě 30, 2007 22:10

Obnova smazaných souborů OpenOffice

Příspěvek od T.gaca »

Obnovil jsem pomocí programu GetDataback for NTFS složku kterou jsem omylem smazal. Mimo jiné obsahovala i dokumenty Open Office org.Dokumenty, které byly uloženy ve formátu "textový dokument OpenOffice", jsem většinou otevřel ale dokumenty, které jsem uložil (před smazáním)ve formátu"Microsoft Word" mi ale otevřít nejdou. Akorát se mi zobrazí okno "Volby pro ASCII FILTR". Zkoušel jsem všechna nastavení v tomto okně, jediný co se mi po otevření dokumentu zobrazí, jsou hrozný klikiháky.Můžete mi prosím poradit jak tyto soubory otevřít aby se mi zobrazily v původní podobě.Všechny dokumenty obsahují tabulky s textem.
Soubory jsem obnovoval z externího hardisku a po obnovení zkopíroval do jedné prozatimní složky na "C"
Laik samouk
ladarozan
Čestný člen
Příspěvky: 258
Registrován: stř zář 20, 2006 19:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ladarozan »

Po smazání omylem je vždy problém soubory obnovit, protože pokud je pouze jeden disk nebo oddíl , tak dojde vždy k dalšímu zápisu na disk a soubory se poškodí přepisem. Prostě platí - zálohovat, zálohovat ....
Záchrana se povede jen při bezprostředním použití již nainstalovaného obnovovacího programu.
Athlon64x2 4000+, K9N Neo V2,Sata II Raid0,Nvidia GF 8500,2GB ram, DVB-T Hauppauge HVR1100, DVB-S SkyStar2, DVB USB MSI DigiVOX mini II V3.0
T.gaca
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř kvě 30, 2007 22:10

Příspěvek od T.gaca »

Data jsem obnovoval z externího disku a od smazání jsem na tento disk nic neukládal.Vše co jsem potřeboval jsem obnovil, jenom dokumenty , které když jsem v aplikaci "OpenOffice" uložil ve formátu "Microsoft Word" aby je mohl otevřít i ten kdo má Microsoft Office (Word nepodporuje formát "open dokument " , ale naopak ano) se mi po otevření místo původních tabulek s textem zobrazí jen pár řádků písmen a nesmyslných znaků..Nemáte s tím prosím někdo zkušenost ?
Laik samouk
T.gaca
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř kvě 30, 2007 22:10

Příspěvek od T.gaca »

Díky za každou pomoc.
Laik samouk
Odpovědět