Download | Programy

Please, torrent stávkuje!

Instalace, nastavení, programy ke stažení zdarma, pouze freeware, shareware, trial a demo

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
J.A.C.K.
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř črc 19, 2006 23:09

Please, torrent stávkuje!

Příspěvek od J.A.C.K. »

Potřebuju poradit, typy, prostě všechno co vás napadne.

Na torrenty používám program uTorreent- fungoval v pořádku, ale dnes přes něj už nejde stahovat. Je tam červená šipka a hlásí Stav DHT: Vypnuto.

Co s tim? Jak to mam znovu rozchodit? Od minulého spuštění jsem nainstaloval Operu a OaO Defrag- oba odstraněni. Obnovení kontrolního budu systému.

Zkoušel jsem uTorrent přeinstalovat nebo nahradit Bit Torrentem ale ten jede tak maximálně 2-3kb\s což je na už takhle pomalej net hodně špatný a hlasí online, maybe firewalled

Připojení mám realizované přes wifi http://www.bellcom.cz
Firewall: Windows-vypnut
Antivir: Nod32
Aktualizace: zapnuty

Prosim, poraď te mi co s tim. Data stahuju výhradně přes torrent sítě takže pokud to nerozhejbu tak si asi už nikdy nic nestahnu. :cry:

Co si myslíte že to dělá nějakej program? Windows? Firewall? Provider?
Kde mám co zkusit přenastavit, vypnout, zapnou, přepsat.
Uživatelský avatar
J.A.C.K.
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř črc 19, 2006 23:09

Příspěvek od J.A.C.K. »

Nikoho nic nenapadá?
Mohlo by to být tou instalací Opery 9.23, která má v sobě zabudovanýho bitorrent klienta a jejíž instalací se změnilo někde nějaké nastavení a nyní žádný jiný program nemuže stahovat s vyjímkou opery která sice stahuje pomalejeji než standartní klient ale jede?

Je možné se toho zbavit? Uninstal ani obnovení systému nepomohlo. Mužu se toho nějak zbavit, nebo mám formátovat disk?
Uživatelský avatar
maestro
Čestný člen
Příspěvky: 1098
Registrován: čtv bře 30, 2006 18:55
Bydliště: Nejdek / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maestro »

neplaš, zadna reinstalace kvuli tomuhle neni treba.

zrejme se zmenila nejaka konfigurace site. jakym zpusobem si pripojen k internetu? mas nejake AP, router? je mozne, pokud nemas v pc nastavenou IP adresu rucne, ze se ti zmenila a v routeru mas presmerovane port pro bittorrent na jinou IP...
Uživatelský avatar
J.A.C.K.
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř črc 19, 2006 23:09

Příspěvek od J.A.C.K. »

Po znovu nainstalování tý Opery a pohrabání se v nastení připojení jsem to nakonec rozchodil, takže už je to v poho, torrenty znovu běhají. :)

PS: Při přenastavování sítě jsem se taky ocitl v situaci kdy jsem asi na 2 hodiny vyřadil net úplně a to nejenom mě ale i sousedovi protože máme sdílenou IP a to nejenom se sousedem ale i s asi půlkou vesnice cca 15 lidí- no radši jsem nezjišťoval jestli jsem to schodil i jim aby se nepřišlo na to že jsem to byl já. :D

Problém vyřešen
Please LOCK
Uživatelský avatar
Awast
Čestný člen
Příspěvky: 1786
Registrován: úte srp 29, 2006 20:14

Příspěvek od Awast »

Na žádost autora...
TT Mambo,FSP-400W, DFI Inf. X2 3600+ EE@2.8GHz, 2x1GB Corsair , HD2600XT@860/780, Seagate250GB, LG4167B, SB Audigy4, 5.1 Genius HT, Logitech G5+QCK4Dsteel +MicrosoftDigitalMedia
Zamčeno