Download | Programy

pomoc s CorelDarw X3

Instalace, nastavení, programy ke stažení zdarma, pouze freeware, shareware, trial a demo

Moderátor: Moderátoři

aprico
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: čtv čer 21, 2007 21:41

pomoc s CorelDarw X3

Příspěvek od aprico »

Ahoj lidi potřeboval bych pomoc s CorelDraw X3. Nevím co se děje, ale po instalaci aplikace se chová vše standartně až na konextové meny na vrchní liště programu např. pod "Efekty" což se mi ještě rozbalí, ale zbytek už nerozbalím.

Cokoliv by ještě mohlo jít rozbalit v konextovém meny např. pod "Efekty" tak se mi už nenabídne žádná možnost a to platí vlastně pro vše co je nabízeno v horní liště.

Zároveň jsem zkusil ještě použít doplńující 2CD, ale bohužel se mi nedaří je ani k té aplikaci přiřadit neboť pod záložkou "Okno" kde se skrývá v konextovém meny "Ukotvitelné panely" mají též šipku na rozbalovací meny a proto mi nejdou přiřadit.

Nevíte čím by to prosím mohlo být. Už se stím trápím dost dlouho,ale ne a ne to vyřešit.

Vyzkoušel jsem to na třech nezávislích PC a všude to samé. Dále musím podotknout že jeden z nich nebyl nikdy připojen k internetu a používá se čistě jenom na HRY a Grafiku.

Zkoušel jsem i jiné instalační CD, ale stav je stále stejný. Při používání CorelDraw 12 mi to šlapalo bez potíží. Od doby kdy se snažím zprovoznit X3 se mi nedaří.



Obrázek


Děkuji předem za pomoc
:prayer:
Odpovědět