Download | Programy

Problem s biose¨m

Volná diskuze, film, kultura, foto, zajímavosti, dění kolem nás, a to co jinam nepatří

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Eleenthil
Nováček
Nováček
Příspěvky: 77
Registrován: pát čer 01, 2007 16:17
Kontaktovat uživatele:

Problem s biose¨m

Příspěvek od Eleenthil »

_____________Vim ze clanek je dlouhy ale prosim ctete____________ :(
Pominte ale nevedel jsem kam to napsat ..
takze .. jednoho dne mi klekl pocitac .stacilo jen preinstalovat windows ale vzdicky jak mi najizdela instalace tak mi spadl celej komp .. paks e zhistilo ze se moc zahrival harddisk .. tak jsem poridil novej .. tvrdilo se neco i se zdojem ... a nic .. projistot to tedka ani nenqajede ale je jen cerna obrazovka a vse jede .. restartoval jsem i bios .. jednou se mi to totiz stalo a ppomohlo to .. a tedka nic ..
zamenil jsem komponety jako napr. zakladni desku grafiku atd.. a nic porad to same ...predtim to bezelo v pohode .. jen se menil zdroj .. ale ten byl vykonejsi a stejneho typu .. myslim znacka .... dokonce se zhistilo ze byl nejak poskozen .. jak rikam i zdroj sem vimenil a nic prosim pomozte mi nekdo
Uživatelský avatar
renox
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 492
Registrován: pon črc 16, 2007 13:24
Bydliště: Praha

Příspěvek od renox »

Zdroj, zakladni deska, procesor, speaker. Tohle zapoj, nic dalsiho, pokud to ani nepipne (za predpokladu, ze zdroj je OK), je deska nebo procesor v haji.
Pentium Dual Core 2,00 GHz | ARCTIC Freezer 7 PRO | 2x 2048 MB OCZ 1150 DDR2 | GAINWARD BLISS 8800GT Golden Sample | Seagate 160 GB SATA II + WD Caviar Black 500GB SATA II | DVD RAM ASUS DRW-1814BLT | GIGABYTE P35-DS3R | REPRO GENIUS Home Theater SW-5.1 | CoolerMaster Mystique 632 + Fortron 500W
Odpovědět