Download | Programy

Problém s programem VoipBuster

Instalace, nastavení, programy ke stažení zdarma, pouze freeware, shareware, trial a demo

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Albert
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 148
Registrován: ned pro 31, 2006 16:17
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Problém s programem VoipBuster

Příspěvek od Albert »

Zdar lidi, na kompu s Windows XP professional mám problém s VoipBusterem. Po instalaci když se chci lognout na svůj účet mi to píše "client not logged on" a nelogne se. Stejně tak nejde vytvořit nový účet, zasekne se to na hlášce, že probíhá registrace. Vypadá to, že nějak nefunguje spojení se serverem voipbustru. V options - connections to píše, že program není spojení se službou voip buster. Na jinším počítači mi vše normálně funguje a píše mi to něco o UDP a mojí veřejné IP adrese. Tuhle hlášku na těch XP profesional vůbec nemam. Vypnutí firewallu nepomůže, výjimka na voipbuster je ve firewallu zapnutá. Zkoušel jsem i ručně udělat výjimku na různý porty a v options ve VoipB nastavit připojení přes ten port, ale taky to nepomohlo. Reinstall programu taky nepomohl. Už fakt nevím čím by to mohlo být. Věděl byste někdo co s tím?
C2D E6550@2,8Ghz, ASUS P5K-E, ZOTAC 8800GTS 512MB, 4x1024MB A-Data 800MHz, WD 500GB, Seagate 500GB, Corsair 520W, Windows Vista 64bit, Acer AL2723W - 27" -SPVA
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Problém s programem VoipBuster

Příspěvek od Anonymous2 »

Dobrý den, mam uplne stejny problem na windows 7 64 bitovy. trapim se s tim uz tyden a nemohu na to prijit. na jinych pc se zaloguji okamzite.. jak jste vyresil vas problem - prosim o radu. diky honza
Odpovědět