Download | Programy

Preklad CZ - PL

Nabídka a poptávka práce

Moderátor: Moderátoři

jabo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte led 10, 2006 10:53

Preklad CZ - PL

Příspěvek od jabo »

Zdravim,

hladam cloveka, ktory by bol ochotny prelozit lokalizaciu mojho programu DamageCopier (http://jabo.webpark.sk) do polskeho jazyka. Jedna sa o cca 2-3 kB textu, takze toho nie je vela. Predpokladam, ze pre cloveka so znalostou oboch jazykov je to praca na hodinu pripadne dve.

Samozrejme dotycny clovek bude uvedeny ako autor prekladu.

Ak ma pripadne niekto zaujem, staci sa mi ozvat na mail jabo@szm.sk
Uživatelský avatar
zener
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2766
Registrován: stř srp 30, 2006 13:29

Příspěvek od zener »

Osobne teda polsky neumim, ale prijde mi trosku nefer, ze je program placeny a prekladateli date "uvedeni jako prekladatel". Zda se mi to malo :P

Trosku jsem prochazel web a podle vseho porusujete autorsky zakon!!!

Vami pouzivane vyvojove prostredi "Borland Delphi 6 Personal" je urceno pouze pro nekomercni vyuziti. A programy jim vytvorene NESMEJI byt nijak zpoplatnovany. Pozor na to. Mne o nic nejde, ja Vas zalovat nehodlam, ale jini by mohli :D
jabo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte led 10, 2006 10:53

Příspěvek od jabo »

Co sa tyka Delphi 6 Personal uvedomil som si tento fakt aj ja, nove verzie uz v nej robene nie su, takze v tomto predpokladam, ze je v poriadku (bola v nej robena stara verzia tohto programu, ktora je uz nedostupna).

A co sa tyka toho zadarmo ... ja som nikde neuviedol, ze to chcem zadarmo, vsetko je vecou dohody. Asi som mal ale aj ja uviest cena dohodou, takze to beriem na moje plecia.

Inak vdaka za odpoved a prijemny den
Odpovědět