Download | Programy

nedostupný obsah HDD

Pevné disky, řadiče, pole, správa disků a zálohování

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Micro
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: pát úno 01, 2008 07:10

nedostupný obsah HDD

Příspěvek od Micro »

Po tom co mi přivezli PC ze servisu kvůli výměne grafiky (mám ho ještě v záruce jinak bych si to udělal sám .) jsem ho celý natěšený zapl, zkouším otevřít Dčko ... bum "disketa není naformátovaná chcete ji naformátovat?" dám ne, nic se nestane. Ve vlastnostech mi HDD ukazuje jako soubor RAW a velikost 0, je nějak možné dostat se k tomu co jsem na HDD měl předtím ?
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: nedostupný obsah HDD

Příspěvek od Anonymous2 »

Micro píše:Po tom co mi přivezli PC ze servisu kvůli výměne grafiky (mám ho ještě v záruce jinak bych si to udělal sám .) jsem ho celý natěšený zapl, zkouším otevřít Dčko ... bum "disketa není naformátovaná chcete ji naformátovat?" dám ne, nic se nestane. Ve vlastnostech mi HDD ukazuje jako soubor RAW a velikost 0, je nějak možné dostat se k tomu co jsem na HDD měl předtím ?
Frosty22

Re: nedostupný obsah HDD

Příspěvek od Frosty22 »

Mam naprosto podobny problem. Uvital bych nějakou radu. dik
Uživatelský avatar
zener
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2766
Registrován: stř srp 30, 2006 13:29

Re: nedostupný obsah HDD

Příspěvek od zener »

V techto pripadech je reseni opravdovy orisek. Nebal bych se rict az neprekonatelny. V servise museli disk zformatovat nebo odstranit oddily. Existuji mnohe programy na zachranu celych smazanych oddilu z disku, ale jejich pouzitelnost a funkcnost je velice ruzna, rekl bych az pochybna. Pokud o data opravdu stojite a cenite si jich natolik, vyhledal bych specializovane firmy na obnovu dat z disku. Pripravte si vsak nemale penize. Cena se pohybuje radove od jednotek tisic Kc u mensich disku. Az po deseti-tisice u nejakych terabytovych disku.
PC: AMD Athlon II X4 645, Evolve Zeppelin GOLD 2x2 GB + A-Data Extreme Edition 2x1 GB, WD Caviar Black 1 TB, Sapphire Radeon HD 5850 Xtreme 1 GB GDDR5, LCD Samsung P2770HD 27"
NB1: Asus UL30A-QX141V - C2D SU7300, 2x2GB DDR2 RAM, 320 GB, 13,3" LED LCD... 12 hod provozu :)
NB2: MSI GX610PX - AMD Turion X2 TL-58, 2x1GB DDR2 RAM, 250 GB, ATI HD2600 256 MB GDDR3
NB3: IBM R40 - Intel Pentium 4-M, 512 MB DDR, 40 GB, ATI Radeon 7500 32 MB
mobil: Sony Ericsson Xperia X1

YouCan.cz - tvorba webových stránek a internetových projektů na míru
Uživatelský avatar
Zdenek
Čestný člen
Příspěvky: 205
Registrován: stř zář 20, 2006 19:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: nedostupný obsah HDD

Příspěvek od Zdenek »

Nezdá se mi, že by v servisu udělali něco z jmenovaného. To by se neobjevila ta chyba. Třeba připojili disk omylem na jiný port s jinou geometrií (nepravděpodobné). Nebo nalomili/povytáhli kabel (časté). Každopádně bych se tady podělil, komu už nesvěřit ani kladivo a pořádně bych vnitřek zkontroloval. Jaký byl souborový systém disku? Byla to na něm jediná jednotka?
Zdenek
Odpovědět