Download | Programy

Gigabyte MA790X-DS4 + GeForce 8800GT

Diskuze o základních deskách, nastavení biosu, flashování biosu apod.

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Vanamond
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: ned úno 17, 2008 16:29

Gigabyte MA790X-DS4 + GeForce 8800GT

Příspěvek od Vanamond »

Gigabyte MA790X-DS4 + GeForce 8800GT Mate niekto tuto kombinaciu a a chodi vam to?Napiste mi pls verziu biosu a nastavenie biosu na ktorom sa vam to podarilo rozchodit.Mne to pri boote vobec nezinicializuje grafiku a ani sa nedostanem do biosu.Nabehlo mi to nahodne asi 3 krat tak so 100pokusov.To iste to robi aj s mojou GeForce 8800GTS 512MB,a ta nenabehne vobec. Ked tam dam Radeon 1900XT tak to chodi normalne.Bios vyslusany F2 aj F3.Obidve GeForce chodia na druhom PC normalne.Zdroj a Ramky som skusal aj ine takze tym to nie je.Dik za kazdy napad.
Neo

Re: Gigabyte MA790X-DS4 + GeForce 8800GT

Příspěvek od Neo »

Myslím že kombinace MB s AMD chipsetem a VGA od Nvidie není zrovna šťastná. Některé komponenty se špatně snáší. Toto není nový problém, táhne se už od dob kdy se začaly prodávat 3D karty. Nové drivery sice situaci můžou zlepšit, ale není to ono. Volil bych MA790X-DS4 s ATI graf.kartou a neměl by být problém.
Ryan
Čestný člen
Příspěvky: 316
Registrován: sob dub 21, 2007 11:05
Bydliště: tam kde je přístup k netu:-) / Českomoravská Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Gigabyte MA790X-DS4 + GeForce 8800GT

Příspěvek od Ryan »

Tak já tuto kombinaci zkoušel a naprosto v pohodě. BIOS má deska nejnovější F4e a nejnovější beta drivery na grafiku z webu nvidie. Vše naprosto OK.
Odpovědět