Download | Programy

Velky problem

Notebooky, PDA, mobilní telefony, MP3 přehrávače, ostatní mobilní zařízení a technologie

Moderátor: Moderátoři

mp4444

Velky problem

Příspěvek od mp4444 »

Zdravim, moc bych potreboval poradit..............pred casem jsem si koupil notebook s predinstalovanym Windows Vista. Disk byl rozdelen na polovinu - tzn 2X58GB.....C:, D:,.............visty byly na disku C: a na disk D: jsem naistaloval Win XP a zazdil pristupk Win Vista, ale to mi nevadilo, dokud Xp nespadly a ja se rozhodl je z cista znovu nahodit...pomoci boot CD Win XP jsem odstranil oddil D: znova vytvoril, dal zformatovat, po dokonceni formatu se pocitac restartoval a konec........zustal na uvodnim uvitacim okne z biosu - Napis INTEL.....pokud se chci dostat do biosu pomoci tl. F2 napise Entering to setup
a na radce podtim Press ESC for BBS POPUP a na dalsich radkach informace o obsezenem hardwaru..........nebootuje z zadneho media, nedela proste nic.....pokud zmacknu ESC, radka se zmeni na BBS POPUP has been selected, ale nebootuje a do klasickyho bios menu me to taky nepusti......Uz opravdu nevim co s tim............moc prosim o radu..........
adiemus

Re: Velky problem

Příspěvek od adiemus »

Zdarwc dokázal jsi to vyřešit?? Mě udělalo to samé na Asus F3Tc...
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Velky problem

Příspěvek od NSBM »

doporucuji znovu format obou diskovych oblasti (C:\ i D:\ - > stejne jste rikal ze jste zazdil WIN VISTA - cili je asi ani nechcete pouzivat) .. a ciste a znovu nainstalovat XP :-)
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
Návštěvník

Re: Velky problem

Příspěvek od Návštěvník »

tak ja jsem to vyřešil jinak protoře s windowsami to nema nic... Koupil jsem novou baterii (CMOS) (i když stará měla 2,8v ale neva) při vyndaný baterii z noťase jsem ji tam vrazil ,připojil napájení ,připojil USB klíč s biosem a flas utilitou . .spustil comp(naběhl nadpis ASUS) a po 5 vteřinách jsem zamáčkl Fn+B a začalo se něco načítat z usb asi po 20-30 vteřinách jsem to vypnul tlačítkem Power a opět zapnul a win. nabehl..
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Velky problem

Příspěvek od NSBM »

hehhehe tak hlavne ze slouzi :-D
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Velky problem

Příspěvek od Anonymous2 »

Bylo potreba vytvorit BootFlasku a natahnout newBios. Stara verze biosu nerada XP :D
Odpovědět