Download | Programy

22lcd od lg nechce naběhnout

Zdroje, monitory, tiskárny, scanery, myši, klávesnice, zvukové karty, CD a DVD mechaniky a další

Moderátoři: Awast, Moderátoři

mickthemagic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 32
Registrován: stř lis 21, 2007 16:42

22lcd od lg nechce naběhnout

Příspěvek od mickthemagic »

Mám problém se svým novžým pc(mám ho cca 2 měsíce),poslední dobou se mi ale vyskytlo několik problémů,pc mi asi 2vyhodilo tzv modrou smrt-a pak při hraní pc hry the simpsons hit and run mi to modrou smrt vyhodilo vždy po cca 10 minutách hry,následně mi pc vždy při spuštění začalo vypisovat hlášku že boot.ini nefunguje správně či tak něco .Dnes se mi ale stal další problém,omylem jsem při práci s počítačem zavadil o tlačítko na klávesnici které automaticky vypne počítač,počítač se vypnul ale při následovném spuštění se nenačetla obrazovka,vše ostatní fungovalo,obrazovka byla správně zapojená(svítila),ale hlásí no signal...nevim co s tim,zkoušel jsem to několikrát restartovat,vypojovat atd a nic.Člověk na opravu je zavolanej už asi 2 tejdny a furt se nějak nemá čas tak co mam dělat?Děkuju za případnou pomoc
Uživatelský avatar
Sedlo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1668
Registrován: čtv kvě 03, 2007 06:38
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 22lcd od lg nechce naběhnout

Příspěvek od Sedlo »

Jestli ho máš zapojenej přes DVI vstup tak dej ke grafice rekukci a zapoj ho přes anolog. Mě to taky dělalo, nejdřív se monitor pustil až když se pustily windowsy a potom přestal nabíhat už úplně. Ale ten analogovej vstup to vyřešil.
Projekt Hacker l AMD Athlon 64 3200+ 2GHz@2,5GHz (255x10)l Asus M2NPV-MX l DDR2 2x1GB A-Data Extreme Edition 700MHz (3-3-3-6)l EAH2600XT 256MB DDR3 l WD Green 750GB l Samsung SpinPoint F1 1TB | Fortron SAGA400GLN 80+ l NEC 2070NX + Samsung 203B
NTB: Asus F3E

:heart: Phone: N900 Maemo 5 :heart:
Odpovědět