Download | Programy

Problém s USB flash - Corsair Voyager

Notebooky, PDA, mobilní telefony, MP3 přehrávače, ostatní mobilní zařízení a technologie

Moderátor: Moderátoři

janine1

Problém s USB flash - Corsair Voyager

Příspěvek od janine1 »

Dobrý den,
mám NTB s Windows Vista Home Premium a flash disk Corsair Voyager 2 GB. Funguje všude na Windows XP, jen v mém notebooku na Vistách hlásí, že " Nebylo nalezeno ID hardwaru. Systému Windows se nepodařilo rozpoznat zařízení připojené k USB Mass Storage Device". :? Mám se prý obrátit na výrobce hardwaru... Zkoušela jsem to i na jiných Vistách a tam je to v pohodě, jen u mě ne. Poradíte mi? Díky, Jana
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s USB flash - Corsair Voyager

Příspěvek od Jackal »

USB ti fungují ?
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Janine
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: sob bře 29, 2008 19:52

Re: Problém s USB flash - Corsair Voyager

Příspěvek od Janine »

USB fungují, už jsem zkoušela aktualizovat ovladače, ale nedaří se. Na šest let starým počítači mi flash pracuje a v novým NTB ne? Už jsem s rozumem v koncích.
Karel4

Re: Problém s USB flash - Corsair Voyager

Příspěvek od Karel4 »

mám ten samý problém a nevím jak na to
Janine
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: sob bře 29, 2008 19:52

Re: Problém s USB flash - Corsair Voyager

Příspěvek od Janine »

Ahoj Karle4, už to mám opravený, takže Ti poradím. Stačí odinstalovat starý (zřejmě nefunkční) ovladač a sám se po připojení "flešky" nainstaloval nový a je to!! Nestačila aktualizace, ale odinstalace. Nepřišla jsem na to sama, ale šikovný hoch z prodejny počítačů, kde jsem "flešku" kupovala. Tak hodně štěstí.
Michael Enge BScom s.r.o. www.bscom.cz

Re: Problém s USB flash - Corsair Voyager

Příspěvek od Michael Enge BScom s.r.o. www.bscom.cz »

VŠEM KTEŘÍ MAJÍ TENTO PROBLÉM: JE NUTNÉ VE STRÁVCI ZAŘÍZENÍ U WINDOWS VISTA NAJÍT USB MASS STORAGE DRIVE R A KLIKNOUT NA AKTUALIZOVAT DRIVER ONLIEN. HLE, PROBLÉM BYL VYŘEŠEN.. :-)

PS: NEPOMÁHÁ ANI FLASH BIOSU A ANI SP2 PRO VISTU
Odpovědět